Anthology

Що всесвітня «пандемійна» криза зразка 2020-го може розповісти нам про нас самих, квартирантів планети Земля: сповнених ідей і далекосяжних намірів, але безпорадних перед непередбачуваними обставинами; завзятих мандрівників, які шукають у віддалених закутках планети те, що, можливо, легко роздивитися у себе під носом; поглиначів інформації і шукачів спілкування, в яке нерідко тікаємо від необхідності лишитися сам на сам із собою? Чи, знову розділені кордонами, ми замикаємося в собі? А може, навпаки, ще більше почуваємося пасажирами одного човна? І якщо це спільний човен, то який — «Титанік» чи все-таки ковчег, який от-от випливе на нові води?

Ця книжка є колекцією есе, написаних двадцятьма авторками й авторами з різних куточків світу, і кожен із цих текстів по-своєму ставить одне й те саме питання: яким ми є, людство зразка 2020-го?

Усі права застережені. Жодна частина цієї антології не може бути відтворена в будь якій формі й будь-якими засобами без попереднього письмового дозволу ГО «Форум видавців». © ГО «Форум видавців», 2020