fbpx
  • 24 September, 2019

Концерт «Спів-Причетність» на 26 BookForum

Концерт «Спів-Причетність» за участі поетки, видавчині Маряни Савки та її тріо «Мар’яничі» відбувся 22 вересня. Спеціальними гостями дійства стали співак, композитор Віктор Морозов та поет, прозаїк Юр Іздрик. Організатор події видавництво «Видавництво Старого Лева» відмовилось від звичайних квитків на вході й запропонувало відвідувачам придбати нову книгу Мар’яни «Оптика Бога», 10% із продажу якої піде на підтримку медичного батальйону «Госпітальєри».

Раніше поетеса в ефірі виїзної студії Радіо «Культура» розповіла, чому концерт називається «Спів-Причетність»:

— Там звучатиме моя пісня на вірш Грицька Чубая. Це — унікальний концерт, такий справді співпричетність. Причетність дуже близьких, дуже важливих для мене людей, які стають причетними і в музиці так само зараз.

Упрдовж перформансу «Тріо Мар’яничі» виконали пісні на тексти Іздрика. Крім цього, Юр Іздрик не втомлювався дивувати зал своїми імпровізаціми та жартами.

Ще один зірковий гість цього вечора – Віктор Морозов разом з Мар’яною заспівали дуетом її вірші. Поетка виконала пісню «Що я накоїв, кохана», спеціально написану для Віктора.

Це були дві години різножанрової музики та чутливої поезії. На завершення, відвідувачам презентували пісню-танець «Бібліотечний рок-н-рол» спеціально написаний до головного культурного фестивалю країни.

Автор – Ірина Оліщук

Світлини – Видавництво Старого Лева

Теги:
×