28 BookForum оголошує список книжок-номінантів на премію Best Book Award

28 BookForum оголошує список книжок-номінантів на премію Best Book Award

Список всіх книжок-номінантів на Best Book Award вже доступний онлайн на сайті 28 BookForum.


Конкурс Best Book Award 2021 — щорічна головна премія Львівського міжнародного BookForum, якою з 1995 року відзначають найкращі українські книжки. Організатором конкурсу є ГО «Форум видавців» за підтримки Українського культурного фонду. 


Цього року на конкурс 100 видавництв подали 450 книг. Книги оцінюють у десяти основних номінаціях: Класична українська література, Сучасна українська література, Іноземна література в українському перекладі, Література для дітей від 0 до 6, Література для дітей від 7 до 12, Література для підлітків і Young Adult, Non-fiction, Наукова література, Візуальна книга (зокрема арт-буки), Комікси та графічні романи.


Кращих обирають журі в чотирьох містах України: Львова, Києва, Харкова і Одеси. Переможців премії BookForum Best Book Award 2021 оголосять під час урочистої церемонії нагородження 16 вересня на Львівському міжнародному 28 BookForum. 

Нагадаємо, що 28 Львівський міжнародний BookForum відбудеться 15-19 вересня 2021 року у Львові за підтримки Українського культурного фонду, Львівської міської ради та Львівської облдержадміністрації. Програма фестивалю налічує 120 подій, 250 учасників, зокрема - 25 іноземних авторів з 21 країни світу.  Усі події 28 BookForum — безкоштовні. Онлайн-трансляції дивіться на сайті bookforum.ua.