fbpx
  • 06 February, 2019

«Час поезії» з Василем Герасим’юком та Мирославом Лаюком на телеканалі «UA: Культура»

Про це повідомила прес-служба на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Нещодавно вечірня лінійка лекцій на телеканалі Суспільного мовлення UA: КУЛЬТУРА поповнилася новим циклом: прем’єра проекту “Час поезії з Василем Герасим’юком” відбулася на новорічні свята.

Відтепер “Час поезії” матиме форму діалога: у першому сезоні ведучі обговорюватимуть та декламуватимуть творчість найвідоміших письменників доби Розстріляного Відродження. Ми відвідали знімальний майданчик і розпитали у Мирослава Лаюка про його враження від роботи на телебаченні та співпрацю з Василем Герасим’юком.

Після перших знімальних днів я розумію, що моя частина роботи — значно менш важлива, ніж думав. Кількість людей, які займаються програмою, вражає! А ще — коли я прокинувся після цілого дня безперервних зйомок і стояння перед камерами, відчув, що болять просто цілі групи м’язів. Веду до того, що це заняття взагалі непросте, –  поділився у інтерв’ю для «UA: Суспільне мовлення» Мирослав Лаюк

Мирослав Лаюк — письменник, автор кількох поетичних книжок та роману «Баборня», що увійшов у лонг-ліст літературної премії Книга року ВВС-2016.

Василь Герасим’юк – поет, лауреат Шевченківської премії у 2003 році та автор одинадцяти збірок, його авторська програма «Діалог» виходила в ефірі телеканалу «UA: Культура» упродовж 2010−2018 років.

Фото: сайт «UA: Суспільне мовлення», Анастасія Мантач

×