fbpx
  • 11 Квітня, 2018

Готується до друку | Видавництво «Vivat»

Різнопланове видавництво «Vivat» поділилось видавничими проектами на найближчі півроку. Серед них книга з TED-серії «Коли зустрічаються незнайомці», «Дилеми засновника бізнесу» Ноама Вассермана і багато інших.

«Аутсайдери» | С. Е. Гінтон

 

Культова книга постмодерної американської літератури, у якій розповідається про жорстке протистояння двох підліткових банд «ґрізери» (з англ. grease – бріолін, гель для волосся) – так звані діти вулиці та «соуші» (з англ. socs) — діти з більш забезпечених сімей. Оповідь ведеться від імені чотирнадцятирічного підлітка Понібоя Кертіса, який разом з двома старшими братами належить до банди ґрізерів. Випадково Понібой та його друг Джонні знайомляться з дівчатами з соуш і розуміють, що соціальні відмінності між ними не є такими разючими, як здається на перший погляд.

 

 

«Коли зустрічаються незнайомці» | Кіо Старк

 

Авторка книги переконує нас, що говорити з незнайомцями потрібно і навіть необхідно, адже ми ніколи не знаємо ким виявиться незнайома нам людина і як вона вплине на наше життя. Говорячи з незнайомцями, ми відкриваємо новий для себе спектр емоцій, це немовби пробуджує нас та дозволяє по-іншому дивитись на світ. «Коли зустрічаються незнайомці» вчить як заговорити з незнайомою людиною і навіть містить кілька цікавих викликів для тих, хто все ж наважився вийти з зони свого комфорту.

«Ми» | Девід Ніколлз

Чи можуть люди, які одне одному геть не підходять, прожити разом ціле життя? Чи обов’язково якоїсь миті вони стануть перед межею, за якою — розлучення? Чи можна налагодити контакт із уже дорослим сином, який тобі зовсім не довіряє? До чого треба вдатися, чого зазнати, щоб син тебе «почув» і вибачив? Чи зможе так зване Велике турне стати шляхом до примирення? А що, як дорогою до рідних тобі зустрінеться інша жінка? Це дуже добра, оптимістична книжка про кохання, про батьків і дітей, про різні характери й погляди на життя, про коротку мандрівку — і про довгу дорогу до себе…

«Покинь, якщо кохаєш» | Коллін Гувер

За версією «New York Times» книги Коллін Гувер є хітом серед продажів на американському ринку.

У книзі розповідається про непрості стосунки Райла та Лілі.

Лілі з тих жінок, які всього добиваються самостійно. Вона починала свій шлях з маленького містечка Мен, де виросла, закінчила коледж, а пізніше переїхала до Бостона, започаткувала власну справу і зустріла Райла.

Райл – успішний нейрохірург, впертий, на перший погляд дещо зарозумілий, але чутливий глибоко в душі і має особливу прихильність до Лілі. Проте у нього є одне правило — ніяких стосунків, але дівчина попри все вважає, що зможе стати винятком з правил.

Дилеми засновника бізнесу | Ноам Вассерман

Ноам Вассерман – професор Гарвардської школи бізнесу. Понад 10 років займається дослідженням в сфері стартапів. Розробив і викладає курс «Дилеми засновників», за що був удостоєний премії HBS та премії «Інновація року-2010» від Академії менеджменту.

Ноам є одним з трьох засновників фонду Кауфмана, який надає стипендії молодим бізнесменам. Він неодноразово виступав для членів YPO (YoungPresidents Organisation) – глобальної мережі молодих керівників, що начисляє приблизно 24000 учасників в більш ніж 130 країнах.

Сформувати команду – найважливіший етап створення нового бізнесу. У більшості випадків саме «проблеми між людьми» призводять стартапи до кризи, а й іноді – до краху.

Ця книжка дає системне рішення, що дозволяє побудувати бізнес та стійкому фундаменті та підвищити шанси на успіх.

Перед падінням | Ноа Гоулі

Ноа Гоулі – американський продюсер, сценарист, володар премій «Еммі», «Пібоді», PEN, «Золотий глобус», «Вибір критиків». Автор п’яти романів та сценарист художнього фільму «Алібі», перших п’яти сезонів серіалу «Кістки», а також серіалів «Фарґо» і «Легіон».

У видавництві Vivat вже виходила книжка про падіння літака – «Літак без неї», яка користувалась великою популярністю. Але в «За мить до падіння» загадка зовсім в іншому.

Неподалік від Нью-Йорка в океан упав приватний літак. Двоє пасажирів дивом дісталися берега. Це художник-невдаха Скотт Барроуз, який опинився на борту випадково, і чотирирічний Джей-Джей, син відомого медіамагната Девіда Бейтмана. Подія сколихнула всіх: поки ЗМІ та суспільний загал шукають винних, агенти кількох компетентних органів розслідують справжні обставини катастрофи.

Разом із екіпажем, заможною родиною Бейтманів і художником у літаку були успішний фінансист Бен Кіплінг із дружиною. І чи не кожен із цих одинадцяти осіб, як стає відомо з різних сюжетних ліній, мав свою таємницю, тож причиною падіння міг бути нещасний випадок, теракт, ба навіть особиста помста. Письменник вибудовує неквапний, але дуже захопливий детективний сюжет, подає оригінальний зразок сучасного трилера, майстерно жонглюючи деталями та створюючи незабутні людські характери.

Хто наступний? | Антон Пуатьє

Автор пропонує юним читачам здогадатись яке звірятко з’явиться на кожній наступній сторінці, а яке зникне.

Книжка призназначена для дітей дошкільного віку. Допомагає розвинути уважність, кмітливість та креативність

 

×