• 17 Травень, 2019

«Мамдарин»: світ, у якому живуть довго і щасливо!

Сучасний світ швидко розвивається: ледь не щодня з’являються нові ідеї, переосмислюються вчорашні ідеали, а разом із цим приходять кардинальні зміни. У такий спосіб упродовж останніх років стрімко змінилася мода. Чи знаєте ви про останній тренд? Мабуть, таки наймодніший за останній час. Так, ви не помилилися! Екологія,  zero waste та здоровий спосіб життя! Бути здоровим – модно! Берегти планету – круто! Ходити в магазин із кольоровою еко-торбою – стильно! Кожна людина крок за кроком приходить до усвідомлення того факту, що наша планета потребує допомоги. І нам під силу це змінити! Варто тільки почати: наприклад, вимкнути воду під час чищення зубів, кинути папірець до смітника, а не повз нього, відмовитися від поліетиленового пакетика в магазині на касі. Адже навіть найменші зміни у нашому побуті важливі. Завдяки їм можна змінити світ.

Але як правильно почати? А ще: як пояснити всю цю глобальну, здавалося б, неосяжну проблему маленькій дитині? Відповідь на це питання знають у «Мамдарині» – львівському еко-садочку здорового способу життя. Цей заклад має абсолютно новий, мега-сучасний підхід до виховання малечі. Корисна їжа, свобода самореалізації, щоденні прогулянки у парку та, що найголовніше, любов та повага до світу, в якому дитина живе. У цьому садочку діток вчать, як правильно порозумітися з природою, як дбати про навколишнє середовище, як вберегти планету і не зашкодити їй.

Цьогоріч команда «Мамдарину» завітала в гості на Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Їхній стенд розташований на першому поверсі Палацу мистецтв у 4-й та 5-й залі. Затишна ігрова зона нагадує цілком інший світ – зелений, сонячний, приязний. Тут упродовж трьох фестивальних днів ви зможете знайти безліч цікавих дерев’яних еко-іграшок, різноманітні розвиваючі забавки, а також познайомитися з привітними дівчатками у капелюшках, які з задоволенням розкажуть усе про планету «Мамдарин» – чарівну планету, де на дні океанів замість пластикових пакетів плавають кити, тварини гордо носять своє хутро, а люди давно забули про всілякі хвороби, бо харчуються правильно, а також дихають свіжим повітрям, і тому живуть довго-довго. І ми гарантуємо: ви неодмінно здивуєтесь, як багато речей вам із вашими дітьми під силу. Щонайменше – врятувати Землю. І перетворити фантазії та мрії на буденне щасливе життя.   

Фото і текст – Ксенія Чикунова, прес-служба Дитячого форуму – Фестивалю “Книгоманія”

×