• 18 Травень, 2019

MINIBOSS Star Slime —стань бізнесменом з дитинства

На Дитячому форумі – Фестивалі дитячого читання «Книгоманія» відбулися майстер-класи від MINIBOSS Star Slime- дитячої школи ведення бізнесу.

Кожен хоче стати бізнесменом.
Так чому ж не спробувати себе у цій ролі ще з самого дитинства?
На дитячому форумі мрії стають реальністю.

MINIBOSS Star Slime — це бізнес-школа для дітей, в якій навчають створювати власні стартами та розказують про основи ведення бізнесу. яка навчає створювати власні стартапи і основи ведення бізнесу.

Стартап – це успішний бізнес-проект, створений на основі іноваційних ідей (тих, що досі не втілені у реальність) .

На майстер-класах знайомлять як створити свій бізнес, навіть якщо ти ще не дорослий,  як придумати власну ідею на мільйон, що потрібно знати аби вести свій бізнес та як стати успішним бізнесменом.

Також діти мають змогу побачити стартапи дітей , що навчались у  бізнес-школі, на власні очі. Кепки з настроями дітей , пластирі з  індивідуальними малюнками – це лиш частина успішних стартапів, створених дітьми.

Діти – це мрійники, які досліджують світ і відкривають для себе щось нове ледь не щодня. Тому їхня уява здатна згенерувати ледь не найсміливіші ідеї. Можливо, саме під час Дитячого Форуму Ваша дитина загориться ідеєю створити власний бізнес і придумає стартап, що стане успішним у майбутньому?

×