• 09 Травень, 2019

Місія для справжнього супергероя на Дитячому форумі – Фестивалі «Книгоманія»

17-19 травня у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»  – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.

Основна місія цьогорічного заходу – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету «Книгоманія» від екологічної катастрофи!

Учасниками гри можуть стати діти від 6-ти років. Пройшовши завдання у будь-якому із восьми просторів Дитячого форуму чи в усіх, вони здобувають відповідну суперсилу та стають Рятівниками, Героями та Супергероями.

Гра-квест передбачає активності для дітей на 3-х просторах на Планеті «Книгоманія»:

  • Вода. На першому поверсі Палацу зануримось у підводний та морський світ.
  • Земля. На другому поверсі Палацу мистецтв заглибимось у непрохідні джунглі.
  • Повітря. На самому верхньому третьому поверсі наблизимось до птахів, гірських вершин та навіть хмар!

Щоб врятувати Планету від екологічної катастрофи, потрібно взяти активну участь у заходах на всіх просторах, здобути корисні знання та навички, зібрати потрібні наліпки за виконані завдання:

4 наліпки  необхідно, щоб стати «Рятівником Планети» та отримати відповідний диплом,

6 наліпок  потрібно для статусу та диплома «Герой Планети»,

8 наліпок забезпечать статус «Супергерой Планети», диплом Супергероя та приємні бонусні атракції для власника цього статусу.

На кожній наліпці зображена тварина або рослина,
яка занесена до Червоної книги України

На кожній наліпці є напис: «Врятуй мене!»

Оскільки книга стане в нагоді протягом усієї подорожі в будь-якому куточку Планети, то і в Воді, і на Землі, і у Повітрі на наших відвідувачів чекають літературні заходи: зустрічі з авторами, ілюстраторами, дослідниками, майстерні і конкурси, презентації книг, читання та інші цікавинки.

Крім того, на всіх юних рятівників Планети «Книгоманія» чекають безліч різноманітних майстер-класів та випробовувань: спортивні, танцювальні, музичні, театральні, науково-пізнавальні та багато інших.

Програма фестивалю

Квитки

×