• 11 Червня, 2019

Міжнародне журі визнало промо BookForum однією з найкреативніших кампаній року

Промо-кампанія 25 BookForum продовжує збирати нагороди і схвальні відгуки журі міжнародних премій з креативності та PR.

Кейс BookForum.Reinvention, втілений в життя комунікаційною групою Plusone у партнерстві з ГО «Форум видавців», отримав срібні та бронзові нагороди фестивалів Ukrainian Creative Awards.

«Зародившись як книжковий ярмарок, BookForum сьогодні є культурним феноменом. За десятиріччя свого існування він еволюціонував і набув ознак істинного фестивалю: 5 днів, 50 локацій, 1000 подій. Вересневий Львів періоду BookForum – ідеальна пора, коли вже не спекотно і ще не холодно, можна насолодитись містом і тими пригодами, які фестиваль готує кожному приїжджому.

Тут зустрінеш старого друга, там – знайомих з Києва, дорогою на ярмарок завернеш до пабу – там спонтанна дискусія чи музично-поетичні читання – і так до ранку… Хай хтось і не дістанеться до книжок, хай час мине за розмовами і зустрічами – все це, невписане до програми форуму, є його беззаперечною і надихаючою складовою!»

Промо-ролик 25 BookForum

Саме на таких інстайтах була вибудувана кампанія «Кожен їде по своє». Був створений промо-ролик фестивалю, 25 відео з відомими авторами, видавцями, громадськими діячами та лідерами думок.

Львовом запустили унікальні Читай-трамваї з цікавими історіями про фестиваль, які можна було знайти по qr-коду. А у вересні стартував загальнонаціональний читацький флешмоб #5books та 7 загадкових білбордів на околиці міста.

У межах головних українських фестивалів креативності BookForum отримав:
• Kyiv International Advertising Festival – бронза в категорії Leisure, Entertainment and Culture
• Wow Done Awards – срібло Best Integrated Marketing Campaigns і бронза Leisure, Entertainment and Culture.

На цьому фестивалі BookForum також увійшов до шорт-листів ще двох категорій.
Нагадаємо, що раніше цього року BookForum.Reinvention також увійшов до шортлиста головної міжнародної нагороди у сфері комунікацій SABRE Awards EMEA 2019.

×