fbpx
  • 23 Вересня, 2019

На 26 BookForum Макс Кідрук та Юрій Даценко презентували нові романи

21-го вересня в рамках форуму у приміщенні Першого українського театру для дітей та юнацтва відбулась презентація нових книг Макса Кідрука та Юрія Даценка.

Подія привернула неабияку увагу відвідувачів головного культурного фестивалю країни. Кілька десятків людей зібрались у залі, щоб послухати улюблених письменників.

Першим слово взяв молодий автор Юрій Даценко, який представляв свій дебютний роман «Пастка для різника». Книга написана у жанрі ретро-детективу.  Події в романі розгортаються у Проскурові, у часи Російської імперії. У місті раптово з’являється маніяк, що з особливою жорстокістю вбиває жінок легкої поведінки. Поліція лишається бездіяльною, тому місцевий лікар-хірург Яків Ровнєр починає власне розслідування. Інтригує?

За словам  автора, поява цієї книги була б неможливою без Макса Кідрука. Саме він допоміг Юрію налагодити контакт з видавництвом «Клуб сімейного дозвілля», а потім ще й посприяв промоції роману, взявши письменника у свій всеукраїнський тур. 

Під час другої частини заходу Кідрук розповів про свою нову книгу «Доки світло не згасне назавжди». Як зазначив письменник, це перший вітчизняний роман з доповненою віртуальною реальністю – і це, однозначно, круто. Кожен читач може завантажити додаток, який дає можливість поспілкуватись з героями роману, ознайомитись з додатковими сюжетними лініями та побачити різноманітні візуальні ефекти. Макс зізнався, що сподівається, наче поєднання технологій з літературою спонукає сучасну молодь читати більше.

Окрім цього, письменник поділився з аудиторією своїми планами на майбутнє. Він проспойлерив, що вже працює над трилогією під назвою «Нові темні віки», у якій буде йтись про колонізацію Марсу та Землю майбутнього. Макс Кідрук зазначив, що подібний роман вимагає довгої і кропіткої праці, адже автор планує зробити його максимально деталізованим. З цієї причини наступні два роки він, на жаль, не буде влаштовувати турів.

Наприкінці події кожен охочий міг поставити письменнику питання, сфотографуватися з ним та взяти автограф.

Автор тексту – Іван Кислощук

Світлини – Фотоагентство LUFA

×