fbpx
  • 08 Лютого, 2019

#на_почитай: книги на вихідні

Що потрібно для ідеальних лінивих вихідних? Книга, чашка ароматного чаю та улюблений плед. Один із пунктів ми взяли на себе і підібрали новеньку літературу від українських видавництв. Насолоджуйтесь!

Стефан Гарньє
«Думай і дій як кіт» (VIVAT)

Стефан Ґарньє пильнує за своїм котом протягом 15 років і щодня відкриває щось нове! Він постійно вчиться в домашнього улюбленця, адже кіт: незалежний, гордий, спокійний, розсудливий, спостережливий, витончений, харизматичний…

Автор виділив 40 характерних котячих рис, які можуть бути корисними й у нашому повсякденному житті:на роботі, вдома, у колі друзів — кіт навчить вас опановувати стрес, оберігати власну незалежність,потайки впливати на все… є кіт!

Емі Морін
«13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» (Фабула)

Маючи гіркий життєвий досвід через раптову втрату найдорожчих людей спочатку матері, а рівно за рік по тому коханого чоловіка,— авторка, психолог за освітою, описує свій тривалий шлях до подолання депресії.

Наводячи влучні приклади з власної лікарської практики, Морін не лише аналізує причини розладів пацієнтів, але й надає поради з відкриття життєвого потенціалу, подолання комплексів, укорінених у психіку ще з дитинства.
Авторка аналізує 13 людських слабкостей, що їх нема серед життєвих принципів міцних духом людей, зазначаючи, як із ними впоратись. Ці своєрідні заповіді Емі Морін і надсилає своїм читачам

Френк Герберт
«Месія Дюни» (КСД)


Один із найкращих науково-фантастичних романів ХХ століття

Після війни, прозваної джигадом Муад’Діба, Пол Атрід посідає імператорський трон і запроваджує новий, фрименський, лад. Здавалось би, нарешті як на Дюні, так і в Галактиці повинні запанувати мир і спокій.

Проте колись могутні, а тепер позбавлені влади династії жадають реваншу. Їм відомі слабкі сторони Імператора — його дар передбачати майбутнє, яке, на жаль, він не може змінити. Месії Дюни зостається тільки одне — бути Месією до кінця. 

Ольга Деркачова
«За лондонським часом» (Дискурсус)

«За лондонським часом» – це збірка малої прози, в якій реалістичне переплітається з романтичним, а реальне з дивовижним. У центрі – людина, людина сучасна з її болями, переживаннями, радощами, пошуками себе та інших.

Тематичний спектр: мир, війна, самотність, любов. Головні герої – здебільшого жінки, що прагнуть бути почутими, протестують проти насилля та жорстокості, шукають самореалізації і намагаються протистояти світу цинізму.

Це проза ніжна і жорстка, лірична і прагматична, драматична і оптимістична. Це історії про пошук своєї ідентичності і повернення до себе, справжнього.

Ельчін Сафарлі
«Про море мені розкажи» (BookChef)

Сюжету як такого в книзі «Про море мені розкажи» взагалі-то немає. Це скоріше уривки-спогади про людей, дитинство у моря та сприйняття життя. Тому екшену тут ви не знайдете. А ось прописні істини — так. Вони нагадують, що світло і любов потрібно шукати всередині себе, а знайшовши — берегти. Це поетична, мудра, терпима та розсудлива література.

Ця книга — збірка оповідань автора про його життя, дорослішання душі, спроби піднятися над марнотою буднів, зберігши світло, що пломеніє всередині кожного з нас. Від читання цих оповідань неможливо відірватися, а ще на кожній сторінці Ви знайдете цитати, які підійдуть Вам особисто.

×