• 09 Травня, 2019

Наука на Дитячому форумі – Фестивалі «Книгоманія»

Розробка сайтів, роботи та експерименти – діло, звичайно, серйозне. Але хто сказав, що цим не можна займатись дітям? Багато цікавого про складні речі зможуть дізнатись юні супергерої у просторі науки.

МАЙБУТНЄ ВЖЕ СЬОГОДНІ

«Майбутнє вже сьогодні» – промоція що ініційована для учнів старших класів (8-11 класи). Головна мета заходу зацікавити молодь новими ініціативами в майбутньому, донести аудиторії що майбутнє твориться вже сьогодні та саме ними.

Такий захід дозволить орієнтувати майбутніх абітурієнтів вступати на IT- спеціальності та ставати майбутніми ІТ-фахівцями. Підвищуючи обізнаність учнів, ми мотивуємо їх цікавитись можливостями в IT-індустрії, формувати нові ідеї та реалізувати власні стартапи.

Серед головних цілей заходу:

  • ознайомити учнів з ІТ-напрямками
  • зацікавити до пошуку нового та перспективного в ІТ
  • мотивувати до навчання та саморозвитку

ПРОСТІР КРУТОЇ НАУКИ

Крута наука – це легендарний курс для дітей. Ми дозволяємо змішувати, конструювати, заморожувати і навіть підпалювати з єдиною метою – викликати дитяче захоплення від пізнання навколишнього світу!

Навіть планшети та смартфони не витримують конкуренції з нашими заняттями. Не хвилюйтесь, все цілком безпечно, доведено тисячами дітей!

РОБОТОТЕХНІКА LEGO

На майстер-класі з робототехніки діти матимуть змогу сконструювати робота із конструктора LEGO Mindstorms. І не лише створити, а й запрограмувати його на виконання певних дій, щоб потім виконувати різні типи завдань.

Дистанційне керування роботом – не просто цікаве заняття, а й можливість для дитини познайомитися краще зі світом ІТ та розвинути корисні навички.

НАУКОВО-РОЗВАЖАЛЬНЕ ШОУ О-ШОУ

Наукове шоу-виїзна лабораторія, у якій цікаво та весело хімічити з професором Нейтроном,пізнаючи світ науки!

Цікаві досліди та експерименти! Фантастика стає реальністю!

ЗМАГАННЯ З РОБОХОКЕЮ

Ваша дитина цікавиться роботами, трансформерами і різними механізмами? Саме під час фестивалю у вашої дитини є чудова нагода зіграти робохокей і сповна насолодитися моментом. Веселе перекидання шайби додасть позитивного настрою юним винахідникам, саме тому ми запрошуємо вас приєднатися, щоб провести захоплючий час разом!

Технічна студія «Винахідник» – це місце, де діти 3-16 років навчаються за допомогою навчальних конструкторів LEGO Education. Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» – діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.

СУПЕРГЕРОЇ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ПЛАНЕТ

За допомогою набору винахідника MaKey MaKey Супергерої альтернативних планет розповідають про свою планету та свої суперсили.

Кожен з відвідувачів зможе створити власного Супергероя та озвучити його. Заселяємо планети разом! Кожен з нас Супергерой!

ХРУСТКА НАУКА

Команда простору винахідливих ініціатив STEAM space запрошує дітей власноруч відтворити світ молекулярної науки та створити дійсно мистецькі проекти користуючись мінімальними знаннями зі сфери хімії, фізики та біології.

ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ: ПАЛЕОНТОЛОГІЯ

Майстер-клас «Планета Земля: Палеонтологія» передбачає ознайомлення з палеонтологічною колекцією та створення власної моделі скам’янілості.

СТВОРЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРИ

Учасники майстер-класу розроблять сценарій гри, запрограмують поведінку і маршрут персонажів, їхню взаємодію із інтерактивним світом, проведуть тестування створених алгоритмів гри.

ЛАБОРАТОРІЯ ХАЛКА

Дізнаємось як поєднати науку та мистецтво, відправимось на екскурсію в лабораторію супергероя Халка та виготовимо блискавичні лизуни SuperSlime.

Програма фестивалю

Квитки

×