• 27 Червень, 2019

Новинки видавництва «Фабула» до 26 BookForum

Видавництво Фабула активно готується до головного культурного фестивалю країни й готове представити перші книжкові новинки.

Тім Фернхольц «Космічні мільярдери: Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони»

ПРО КНИГУ
Книга про творців ери NewSpace, які приєднуються до перегонів, аби зробити можливими дешеві космічні подорожі з повторним використанням космічних апаратів.  Серед них – мільярдери Ілон Маск, Джефф Безос та сер Річард Бренсон.  Разом вони становлять серйозний виклик усталеним гігантам космічної галузі. Тож ця книга про геніїв, що увірвалися у космічний бізнес, про історію суперництва та виживання між підприємцями, що поставили свої статки для досягнення однієї мети – освоєння космосу.

ТЕМАТИКА
Сучасна гонка в освоєнні космосу на прикладі видатних мільярдерів.

ДЛЯ КОГО
Для тих хто задається питанням – як скоро кожен з нас літатиме у космос вільно.

ФІШКА КНИГИ
Автор має прямий доступ до топ-менеджерів космічних гігантів, тому у книзі ви побачите лише фактологічні та правдиві дані, а також ближче познайомитеся не лише із космічною гонкою, а й з тими хто її влаштував.

ПРО АВТОРА
Репортер видання Quartz та головний редактор журналу Tomorrow.

Сергій Батурин «СLAVUS DOMINI»

ПРО КНИГУ
Книга розповідає про часи, в які було розіп’ято Ісуса Христа. В основі сюжету роману – історія розбійника Варавви, який повинен був бути розп’ятий разом з Ісусом на Голгофі, але відпущений на свободу з волі єрусалимської натовпу. Але чи справді він був злочинцем, чи його арешт – випадковість? Насправді ця людина не була злочинцем, його арешт – випадковість. Шлях Варавви лежить з краю в край Римської
імперії початку тисячоліття, він бере участь практично у всіх великих війнах тієї епохи.

ТЕМАТИКА
Автор шукає відповідь на питання: ким був той «розбійник Варавва»? Чи насправді він був знайомий з Ісусом, і чому єрусалимський натовп наполягав на його помилуванні, а римському префекту Понтію Пилату довелося «вмивати руки»?

ДЛЯ КОГО
Для всіх хто прагне краще зрозуміти причини розіп’яття Христа та про епоху, в яку відбувалися ці події.

ФІШКА КНИГИ
Роман сповнений драматичних подій, чудово, економно і точно написаний, відрізняється історичною достовірністю.

ПРО АВТОРА
Український письменник, неодноразовий лауреат «Коронації слова», лауреат премії ім. В. Короленка, конкурсу «Найкраща книга України» та багатьох інших. Широку популярність йому приніс роман «Вакансія для диктатора».

×