Привітання Президента України учасникам та організаторам 27 BookForum

Привітання Президента України учасникам та організаторам  27 BookForum

Учасникам та організаторам

27 BookForumШановні друзі!

Львівський книжковий форум за роки свого існування ствердився як унікальна платформа української культури, покликана популяризувати твори вітчизняних письменників та книговидавництва в нашій країні, а також репрезентувати Україну й українське у світі.

Щиро вдячний організаторам, які, незважаючи на складні умови, спричинені пандемією, віднайшли можливість проведення форуму у новому форматі. Адже вітчизняній видавничій сфері нині потрібні стимули, які б спонукали авторів і видавців до створення якісного книжкового контенту, до задоволення попиту вимогливого українського та європейського читача, до розширення можливостей для збуту і поширення книжкової продукції. 

Упевнений, що BookForum і надалі буде гуртувати й об’єднувати талановитих людей та інтелектуалів, здатних генерувати і сприймати нові ідеї, створювати та реалізовувати власні проекти, розширюючи поле вітчизняної видавничої культури.

Усім учасникам і гостям форуму зичу життєвої наснаги, ефективної реалізації творчих задумів, а також задоволення від читання та спілкування.


Президент України

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ