Міжнародний поетичний конкурс “Мости Струга-2021” (Північна Македонія) оголошує старт прийому заявок

Міжнародний поетичний конкурс “Мости Струга-2021” (Північна Македонія)  оголошує старт прийому заявок

21 березня щороку відзначають Всесвітній день поезії. Партнер ГО «Форуму видавців» – фестиваль «Струзькі поетичні вечори» разом із ЮНЕСКО, починаючи з 2003 року, до цього свята проводять Міжнародний поетичний конкурс «Мости Струга» («Bridges of Struga») для молодих авторів-дебютантів. 

До участі запрошуються поети віком до 35 років, які упродовж останніх 2-ох років видали свою дебютну книжку. Для участі у конкурсі необхідно до 1 березня надіслати 3 примірника книги та як мінімум 5 віршів із неї у перекладі англійською мовою на адресу: P.O. box 109, 6330 Struga, Republic of North Macedonia.

Роботи також можна подати через Національну комісію ЮНЕСКО. 

Заявка на участь подається окремо в електронному форматі на e-mail [email protected].

Переможця оголосять 21 березня у Всесвітній день поезії. Він отримає пам‘ятну відзнаку, грошову винагороду та можливість опублікувати свою книгу македонською мовою. Організатори конкурсу запросять переможця на Міжнародний поетичний фестиваль «Струзькі поетичні вечори», який відбудеться у Північній Македонії наприкінці серпня цього року. 

Конкурс відбувається з метою розвивати, пропагувати та утверджувати поетичні твори як найвизначніші людські творіння, – зазначають організатори конкурсу.

Більше про цю подію та фестиваль: https://svp.org.mk/international-poetry-award-bridges-of-struga-2021