«Форум видавців» на «Книжковому Арсеналі»

«Форум видавців» на «Книжковому Арсеналі»

З 23 до 27 червня 2021 року у Києві відбудеться Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

Запрошуємо усіх на дискусію «Гра в дорослішання. Як ми зростаємо незалежними», зорганізовану на фестивалі ГО «Форум видавців». Тема дискусії співзвучна фокусній темі 28 Львівського міжнародного BookForum, який відбудеться 15-19 вересня 2021 року.

У неділю, 27 червня о 12:00 у Лекторії «Мистецького арсеналу» спікер(к)и обговорять аспекти дорослішання та якості, яких із віком набувають дорослі люди, а також — організації та держави.

Представляємо спікерів/ок події:

  • Софія Челяк — програмна директорка BookForum;
  • Богдана Брилинська — керівниця офісу «Львів – місто літератури»;
  • Марк Лівін — український письменник, журналіст, спікер конференції TEDx, заступник головного редактора The Village Україна;
  • Вадим Карп’як — журналіст, ведучий програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.
“Ця дискусія – не просто презентація фокусної теми, а перша розмова про дуже важливі для нас речі: аспекти дорослішання і про те, за що може бути соромно, а за що ні. Ми дуже вдячні Книжковому Арсеналу за співпрацю і можливість саме на цьому важливому для українського книговидання заході розпочати дискусію, яка фіналізується у вересні на BookForum. У межах цієї дискусії ми оголосимо куратора фокусної теми 28 Львівського міжнародного BookForum”, – сказала Софія Челяк.

* Фестиваль «Книжковий Арсенал» відбувається у Києві, на території «Мистецького арсеналу» за адресою вул. Лаврська, 10-12. У зв’язку з карантинними обмеженнями придбати квитки цього року можна лише онлайн за посиланням. Крім того, організатори наголошують, що вхід за квитками на територію «Мистецького арсеналу» дійсний лише у певний часовий лот: 

з 10:00 до 12:00;

з 13:00 до 15:00;

з 16:00 до 18:00;

з 19:00 до 22:00.

При цьому час перебування відвідувачів на території Фестивалю після входу — нелімітований. Абонементи на всі дні фестивалю цього року не надаються.