93-річна психотерапевтка, що пережила Голокост, Едіт Еґер – гостя 28 BookForum

93-річна психотерапевтка, що пережила Голокост,  Едіт Еґер – гостя 28 BookForum


У межах Літературної програми 28 BookForum відбудеться зустріч з Едіт Івою Еґер — видатною психотерапевкою, авторкою світового бестселеру «Вибір», яка пережила Голокост у концтаборі.


Едіт Іва Еґер народилася у єврейській родині в Угорщині. Під час Голокосту її разом із батьками та хлопцем забрали до концтабору Аушвіц. Серед рідних вижили лише Едіт і її сестра. За кілька років після звільнення та реабілітації Едіт разом із чоловіком емігрувала до США. 


У 40 років вона вступила на факультет психології, у 50 – отримала ліцензію клінічного психолога, а у 90 – написала мемуари «Вибір». А через два роки, на прохання читачів, презентувала книжку «Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя», яка детальніше пояснює, як подбати про своє ментальне здоров’я. Обидві книжки українською мовою переклала Христина Радченко, а видав «Книголав». Зараз Едіт 93 роки і вона продовжує приймати пацієнтів, виступає з лекціями по всьому світові, а вже у вересні виступить на 28 BookForum!


«Чимало з нас застрягли у своїй травмі та тузі без можливості жити на повну. Саме це ми можемо змінити», – пише у «Виборі» письменниця. Як це зробити, як відкритися світові, як не боятися пробувати нове? Про це говоритимуть Едіт Іва Еґер та письменниця Вікторія Амеліна під час зустрічі в межах Літературної програми 28 BookForum. 


28 BookForum стартує вже 15-го вересня у Львові. Це — головна культурна подія року, яка об’єднує інтелектуалів, літераторів, громадських діячів для обміну ідеями та знаннями, презентацій досягнень та обговорення проблем.

Цього року BookForum вперше за всю історію відбудеться у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Заплановано понад 100 подій, панельних дискусій і традиційна Ніч Поезії та музики non-stop, запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки. 

28 Львівський міжнародний BookForum відбудеться за підтримки Українського культурного фонду, Львівської міської ради та Львівської облдержадміністрації. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.

Програма доповнюється. Стежте за оновленнями на офіційному сайті: https://bookforum.ua.