• 19 Травень, 2019

Перегляд фільмів від Чілдрен Кінофесту на Дитячому форумі

В межах Дитячого форуму – Фестивалю дитячого читання «Книгоманія» відбулися безкоштовні покази фільмів «Завтра / Demain» та «Операція «Арктика» / Operasjon «Arktis».

Протягом усього фільму я не могла відірватися від перегляду, хоча місцями було страшно. Я думаю, що потрібно частіше показувати дітям і дорослим такі фільми, адже вони важливі і актуальні. Особливо, фільм «Завтра». Він змусив мене задуматися чи правильно ми живемо і як мої дії впливають на наше майбутнє, – поділилася враженнями 12 річна Марічка

Про фільми:

Троє дітей випадково потрапляють на засніжений острів у льодовиках Арктики неподалік від Шпіцбергена. Аби вижити, їм доводиться боротися з негодою, рятуватися від білих ведмедів та шукати їжу. Ніхто з дорослих, що лишилися на материку, не знає, де шукати дітей. Це справжня драматична боротьба за виживання, яку мають виграти дві дівчинки і хлопець.

Знімальна група вирушає в 10 країн світу (Франція, Данія, Фінляндія, Бельгія, Індія, Великобританія, США, Швейцарія, Швеція, Ісландія), розмірковуючи про можливу загибель людства до 2100 року. Експедиція зустрічається з фахівцями, які працюють в сфері сільського господарства, енергетики, економіки, демократії, освіти. Зібравши воєдино різноманітні і впроваджені проекти, кінематографісти отримали можливість уявити, яким може бути суспільство майбутнього.

Чілдрен Кінофест відбудеться 31 травня – 9 червня 2019

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, посольств і культурних представництв країн-учасниць. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

×