• 17 Травень, 2019

Пізнай світ науки разом з «О-Шоу» на науковому просторі

Як часто малеча скаржиться на нудні уроки фізики або хімії? На Дитячому форумі – Фестивалі “Книгоманія” ми створили окремий простір присвячений цікавій науці, де науковці, дослідники та експерементатори проводили різні досліди і зачаровували дітей науковою магією.

Одним з таких учасників стали професійні науковці з організації «О-Шоу», які влаштували для малечі справжню наукову феєрію.  

Діти, зізнаються, що шоу було надзвичайно цікавим та пізнавальним, і вони обов’язково порадять своїм друзям відвідати його на Дитячому форумі.

Разом з професором Нейтрино діти досліджували властивості води, сухого льоду та інших хімічних речовин. За допомогою експериментів вони відкрили для себе цікаві закони фізики та хімі. Як каже професор Нейтрино: “Учасники майстер-класу неймовірно талановіті і якщо вони захочуть, можуть стати справжніми науковими супергероями. А поки вони є непоганими асистентоми-помічникоми“.

Реакція малечі на ефектний витік своєрідної хімічної речовини вражала, вони і з захватом спостерігали за дійством та ставили багато запитань науковцям.

Окрім хімічних реакцій, професор Нейтрино розказав дівчатками, як за допомогою солодкої води зробити зачіску, а хлопцям одягнув шоломи з яких йшов справжній дим.

Текст – Турколяк Вікторія,
Фото – Оля Дацко
Прес-служба Дитячого форуму – Фестивалю дитячого читання “Книгоманія”

×