• 16 Вересня, 2019

По-перше, це красиво. Які артбуки ви побачите на 26 BookForum

Темі візуальної книги на 26 BookForum присвячено окремий тематичний кластер. Формат артбуку не втрачає популярності. Це книжки з добрячою дозою естетичної насолоди.  З якими артбуками познайомить головний культурний фестиваль країни цьогоріч, читайте у цій підбірці. 

Перехресні вогні

19 вересня у «Дзизі» відбудеться презентація артбуку «Перехресні вогні». Це проект про унікальність, святкування різноманітності, співпрацю, якій не страшні кордони, органічне злиття різних видів мистецтва. Співавторка проекту Наталія Маринчак розповість про те, де, чому і як з її колаборації з Юлією Максимейко утворилися «Перехресні вогні». На тлі оригінального відеоряду вона почитає поезії під електронні треки Олександра Раєва з гурту «Село і люди».

Довідник (не)молодого батька

Американський політолог Пітер Залмаєв пише про виховання дітей. З його білінгвальним «Довідником (не)молодого батька» можна познайомитися 21 вересня. Артбук разом із автором презентує Сергій Жадан. 

Майданчик

Фотограф Франсіс Мазюе створив спецпроект «Демократія дитячого майданчика». Цей альбом є книжковою музеєфікацією маловідомих закутків Києва. Артбук підкреслює значення дитячого майданчика як окремого архітектурного явища та невід’ємного елементу в урбаністичному ландшафті сучасної української столиці. Для автора Київ є єдиним гармонійним організмом. 

З’ява цього артбуку в Рік Франкофонії в Україні надасть важливого імпульсу розвитку стосунків України і Франції та франкофонних країн саме у царині культурної дипломатії. Презентація відбудеться 20 вересня. 

Українське образотворче

З мистецтвом другої половини ХХ століття в Україні можна познайомитися ближче завдяки альбому «Золоті сторінки» за матеріалами виставки, присвяченої 70-річчю експозиції Закарпатського обласного художнього музею імені Йосипа Бокшая. Артбук презентують художник Франциск Ерфан та редактор Борис Кушнір. 

Зброя східних майстрів

282 предмета озброєння східних майстрів з колекції Олександра Фельдмана увійшли до унікального альбому «Золота і сталь. Східна зброя з колекції Feldman Family Museum». Презентація відбудеться 20 вересня. 

Реклама і візитки як артефакти

Що розповідають реклами та візитівки? Цей лаконічний спосіб розповісти для себе став темою однойменного артбуку. Альбом увійшов до серії «Нариси історії адвокатури». Видання презентують 21 вересня. 

Створюємо артбук самі

У вихідні, 21-22 вересня, на 26 BookForum проводитимуть воркшопи для дітей зі створення артбуків. На наймолодших відвідувачів фестивалю чекатимуть у Пороховій вежі об 11:00 у суботу та неділю

За новинами 26 BookForum стежте на сторінці події у фейсбуку.  

26 BookForum відбувається за підтримки Українського культурного фонду. 

Організатор – Громадська організація «Форум видавців». Співорганізатори:
ДУ «Український інститут книги», Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація.  

×