• 24 Вересень, 2018

«Прийду за мить». Барбара Корун на 25 BookForum

21 вересня на  25 BookForum відбулась презентація нової збірки поезії Барбари Корун «Прийду за мить» за участі самої авторки, а також Алли Татаренко, Наталії Хороз, Мар’яни Клименко і Галини Крук.

Барбара Корун – словенська поетеса, авторка шести збірок поезії, які було перекладено 24 мовами. «Про неї пишуть із захопленням, називають представницею радикальної словенської поезії, вважають її поезію надзвичайно еротичною», – розповідає Алла Татаренко, організаторка події.

Барбара пише проникливо, зворушливо, і, за словами Галини Крук : «особливо, в хорошому сенсі по-жіночному». Їй чудесним чином вдається торкнутися серця читача своєю поезією. У цьому відвідувачі переконалися особисто, прослухавши кілька творів у виконанні самої авторки. «Мій радикалізм виник у зв’язку з тим, що я – затята феміністка», – ділиться поетеса.

Особливість віршів Барбари полягає в тому, що пише вона здебільшого від імені відомих історичних постатей, як, наприклад, дружини Ноя або Єлизавети 1. Автографи, спільні фото, щирі посмішки: так закінчилась зустріч з поетесою Барборою Корун.

Автор – Цаценко Євгенія

Фото – Кухар Дарина

×