• 08 Липень, 2019

Що там у Варшаві?

28 червня переможниця конкурсу «Читаю з Kredobank – їду у Варшаву», семикласниця Аліна Кульбачко, вирушила до Варшави.

Весною ГО «Форум видавців» та АТ «Кредобанк», генеральний партнер Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2019», надав унікальну можливість для переможців ІІ етапу конкурсу. Йдеться про шанс виграти ще один неймовірний приз – подорож до старовинної європейської столиці Варшави та відвідати місце, яке вражає навіть дорослих – Центр науки «Коперник»!

І все це – лише за допомогою читання: потрібно було прочитати одну із запропонованих книг про фінанси для дітей і зняти про неї відео-відгук або Book-trailer.

Перше місце посіла Аліна Кульбачко – учениця 7 класу Дружківської гімназії «Інтелект». Дівчинка зняла бук-трейлер на книгу Бодо Шефера «Пес на ім’я Мані або абетка грошей».

Конкурсна робота Аліни Кульбачко

Після поїздки Аліна поділилась враженнями:

Емоції просто неймовірні, переліт пройшов чудово. Польща дуже красива, ми з мамою надзвичайно щасливі.

На вихідних багато гуляли, відвідали декілька музеїв, зробили сотні фото на фоні краєвидів старовинної Варшави, побували в парку Ласенки, у старомі місті, у Центрі науки «Коперник», який розташований на березі мальовничої Вісли.

Справжнім відкриттям стали польські книгарні. Вони значно більші й просторіші, ніж українські. До речі, я ніяк не могла стриматись і замість звичних сувенірних магнітів привезла на пам’ять книги

×