• 15 Серпень, 2019

TARRARIUM – найбільша сценарна майстерня в Україні

З 24-25 серпня до кінця жовтня у Львові відбуватиметься TERRARIUM, інтенсив для авторів, що прагнуть опанувати вміння створювати  історії для повноцінних сценаріїв фільмів. 

Програма курсу TERRARIUM. Інтенсив складається з десяти модулів і базується на теоретичних та практичних заняттях (співвідношення теорії і практики – 30/70). Сімнадцять учасників, яких буде відібрано на конкурсній основі, отримають можливість поетапного практичного навчання з розробки сценаріїв.

Щовихідних учасники слухатимуть лекції провідних діячів українського кінематографу, виконуватимуть практичні завдання від лекторів, а опісля відбуватимуться практичні заняття та живі обговорення сценаріїв з лекторами курсу. В кінці курсу на учасників чекає пітчинг сценаріїв, за результатами якого буде відібрано найкращу роботу, яка увійде в альманах Тераріуму. Окрім того, в програму курсу входять читки сценаріїв з акторами. 

Курс розраховано на авторів, які хочуть написати сценарій короткого чи повного метру, виробити власну технологію роботи над сценарієм та отримати розуміння, що з цим робити далі – як презентувати сценарій, готувати заявку, шукати можливості виробництва тощо. 

Курс викладатимуть успішні українські режисери, сценаристи, актори, кінокритики та мистецтвознавці, зокрема, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Марина Степанська, Катерина Горностай, Дарія Бадьйор, Євгеній Стасіневич, Максим Курочкін, Наталя Ворожбит, Римма Зюбіна та інші.

Програма інтенсиву:

20 вересня в межах 26 BookForum відбудеться презентація TERRARIUM для відвідувачів фестивалю: подія в програмі.

Сайт проекту: http://www.terrarium.com.ua

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/632431660587447/

Контакти: Ірина Ковальчук, координаторка проекту TERRARIUM. Інтенсив у Львові +380 (93) 641 51 41

Проект організовано платформою «Terrarium», ГО «Кінозона» спільно з ГО «Інститут Суспільних Ініціатив», Radar Films, за підтримки Українського Культурного Фонду та Державного агентства України з питань кіно.

Текст – Юлія Формос

×