• 11 Липня, 2019

Тематичний кластер «Наука та технології» на 26 BookForum

Пошуки відповіді на запитання «Чому?» привели нас до польотів у космос і редагування генів. Наука стала нашим найнадійшим інструментом. Але чи здатні ми осягнути істину природи?

Ми вважаємо себе найрозумнішими істотами на Землі, але водночас знищуємо інші види й змінюємо клімат. Попри прямі трансляції з космосу, деякі люди досі переконані, що Земля пласка й людством керує таємна організація.

Куратори проекту – команда журналу «Куншт»

У науково-популярній програмі на 26 Book Forum від «Куншт» ми подумаємо, чому так відбувається, спробуємо відшукати першопричину й дати відповідь на декілька запитань:

  • Хто винен в тому, що все тане?

Як людство могло допустити глобальне нагрівання і що повинен робити кожен, щоби запобігти великому шостому вимиранню. Дискусія між мандрівником та екологом.

  • Відшукування причетності, там де, її немає: чому існують теорії  змови?

Типовий прибічник теорій змов – це не соціальний аутсайдер із шапочкою з фольги. За статистикою, це можуть бути представики всіх соціальних верств, вікових катерогій і рівнів доходу. Як так?

  • Дискусія між психологом та соціологом. Обговорення книги «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» від Ганса Рослінга, Улі Рослінг та Анни Рослінг-Рьонлюнд.
  • Першопричина всього – чи можемо ми її зрозуміти?
  • Філософ vs. астрофізик про теорії виникнення світу. Чи взагалі під силу людині осягнути розумом природу Всесвіту?
Проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду
×