fbpx
  • 18 Травня, 2019

Творчий шкільний фестиваль «Співоче поле»

На дитячому форумі – фестиваль «Книоманія» відбувся перший міський творчий шкільний фестиваль «Співоче поле». Метою фестивалю стало вшанування і поширення української пісні.

Конкурсанти показали, що у нашій країні зростає справді талановите покоління.  Мелодійні милозвучні голоси та надзвичайно запальні танцюристи – Україна справді має неймовірну велику кількість талановитих дітей.

Діти змагались у пісенному конкурсі у двох категоріях – старші і молодші за віком.  Участь взяло понад 20 шкіл Львова . Хоч діти і боялись виступати, але це вже досвідчені артисти.  Хтось виступає вже 4 роки, а інші вже ледь не 8.

Репертуар у дітей був дуже різноманітний – була і сучасна рок-музика, і пісні про матерів,  і українські народні пісні. А танцюристи задали запалу, що і самим хотілося танцювати.

Після оголошення переможців і вручення призів усі разом співали пісню «Україна-це я». А згодом діти запалювали сцену і юні глядачі не втрималювались і з драйвом танцювали .

Вітаємо переможців фестивалю ! Але пам’ятайте , що головне не перемога, а участь. Дякуємо що подарували незабутні емоції .

Майбутнє України справді талановите. І ми пишаємось нашими юними талантами.

Текст – Турколяк Вікторія
Фото – фотоагенція LUFA,
Прес-служба Дитячого форуму – Фестивалю “Книгоманія”

×