• 26 Червень, 2019

Як Book Forum у книжковому космосі побував

21-23 червня відгримів на набережній Дніпра 2-й міжнародний Книжковий фестиваль Book Space. Наша Anna Batyshcheva була там і готова ділитись враженнями.

«Чим більше книжкових фестивалів в Україні, чим більше щасливих читачів, видавців, авторів та культурних менеджерів. Прекрасно, коли місто знаходить можливість фінансувати подібні культурні проекти та бачить в них стратегічну перспективу.

Організатори – великі молодці! Центр управління польотами спрацьовував оперативно та гнучко на всі непередбачувані та передбачувані виклики. Наснаги Вам, колеги, продовжуйте, а ми радо підтримаємо!

Близько 100 учасників ярмарку – справжні супергерої на цьому святі книги! Три дні під палючим сонцем – заради відвідувачів, постійних та потенційних читачів, у спілкуванні, консультаціях та презентаціях книжкових новинок. Любимо вас!

57 годин літературних заходів, понад 50 відомих гостей – авторів, перекладачів та ілюстраторів.

І круті музичні програми – витончена Мар’яна Савка в складі неперевершених «Тріо Мар’яничи», переконливий рок від Сергія Жадана і Собак, класична українська поезія та експериментальна електронна музика від проекту «Хрестоматія»

Усе це на березі величного Дніпра, такого спокійного та водночас – могутнього …»

×