• 18 Травень, 2019

Знайомство з майбутньою героїнею книжки – людиною-восьминіжкою

Сьогодні, 18 травня, на Фестивалі дитячого читання «Книгоманія» маленькі читачі могли познайомитись з героїнею майбутньої книжки – людиною восьминіжкою.

Маленьким відвідувачам презентували літературного героя майбутньої книжки – людину восьминіжку. Це проект поета Жак Жаб’є та художниці Наталії Кащак, який вже завоював прихильність у дітей.

Образ, який презентували маленьким учасникам, людини-восьминіжки – це алюзія матері, яка впродовж дня мусить зробити багато справ, які як правило ніхто не помічає.

«Окрім цього, мама мусить залишатися люблячою жінкою. Людина-восьминіжка – це грайливий образ, який хоч і має багато справ, але залишається дуже ніжною і лагідною людиною», – так охаректизував героя майбутньої книги  сам автор, Жак Жаб’є.

Спочатку, маленькі читачі могли створити образ восьминіжки самостійно. Перед початком декларування вірша  відвідувачам запропонували власноруч розмалювати та доклеїти ніжки герою. Під час цього, Жак Жаб’є розповів історію восьминіжки наймолодшим. Після завершення малюками образів героя, автор особисто підписав їхні творіння та запросив разом поспівати.

Виявилось, що віршики дуже добре лягають на музику регі. «Ми зрозуміли, що можемо не тільки читати чи малювати, а гарно з малюками поспівати», – розповів автор.  

Варто зазначити, що видаватиме книгу «Маміно» — маленьке українське видавництво з великими мріями. Вони докладають зусилля, щоб діти читали найкращі книжки українських авторів і якісно перекладені світові бестселери.

Текст – Якимчук Іванна
Фото – ГО “Спалах моментів”,
Прес-служба Дитячого форуму – Фестивалю дитячого читання “Книгоманія”

×