Нагадуємо, що триває прийом заявок на Премію «Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія»™ 2023 р. Художня література

Нагадуємо, що триває прийом заявок на Премію «Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія»™ 2023 р. Художня література

Премія присуджується за найвпливовіший літературний твір, що сприяє розвитку українсько-єврейського порозуміння, утвердження України як держави з багатоетнічним суспільством та слугує доказом девізу “Наші історії неповні одна без одної”. Вперше премію було присуджено 2020 року в категорії художньої літератури (проза, поезія, драматургія).

2023 року Премія присуджуватиметься у категорії художньої літератури — проза, поезія й драматургія.

Подавати твори на розгляд можуть юридичні особи: видавці/видавчині, особи, пов’язані з книговиданням, некомерційні організації та асоціації видавців. Розглядатимуться твори художньої літератури, опубліковані у 2020-2022 роках.

Кінцевий термін подання заявок — 28 березня 2023 року.

Оголошення переможця та фіналістів Премії відбудеться під час BookForum 2023.

Сума Премії буде поділена між автором і видавцем: автор отримує 4000 євро, а видавець — 2000 євро. Також присуджуватимуться чотири заохочувальні Премії по 250 євро.

Премію спонсорує канадськa недержавнa організація «Українсько-Єврейська Зустріч» (UJE) за підтримки ГО «Форум видавців».

Детальні умови та заявка на участь за посиланням: https://bit.ly/Правила_та_форма_заявки та на веб-сайті UJE.