Сплетіння

  • Видавництво: Phoenix
  • Автор: Анюта Гальперіна
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 576

Анотація

Які б слова ми не вимовляли, які б дії не чинили, вони завжди будуть наповнені нашим внутрішнім відчуттям.

У кожної людини бувають в житті такі події, маленькі чи величезні, які ставлять перед вибором: злякатися, сховатися від страху у панцирі, звинувачувати себе, жити з почуттям провини… Або відкинути страх, розплющити очі і піти вперед, що б там не було. Але як це зробити, якщо провина з'їдає тебе зсередини? Як наважитися змінити себе та своє життя, особливо, коли поруч з’являється та, заради якої варто навіть перекроїти весь світ? І ти можеш це зробити, та живеш, закутий не лише в ланцюги свого болю, але й минулого, яке несподівано пов’язує вас трьох: тебе, її та його.

 

 

Чим насправді живуть художники з Андріївського узвозу? Яким може стати київський детектив у сучасних декораціях? Як зробити свої найбільші травми, болі й страхи тим, що дасть розквітнути новому життю? Зі «Сплетіння» Анюти Гальперіної можна виплутати відповіді і на ці, і на інші питання. Але цей

Про видавництво «Phoenix»

Phoenix Publishing House is a leading dealer in the field of designer products, gift sets and decorative and business printing. We cooperate with world brands, develop and implement unique and professional design, producing the best designer products. We have the skills of systems thinking and many years of experience in implementing complex projects in the field of printing. Phoenix Publishing House is the flagship of sales of designer products in the field of printing.