Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти

  • Видавництво: Yakaboo Publishing
  • Автор: Daria Ozerna
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Ольга Дегтярева
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 304

Анотація

Реалістично про старшання у новій книзі Дарки Озерної "Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти", яка стала третьою у серії "Оптимістично про здоров’я".


Власне, в нашому інформаційному просторі життя всіх людей, старших навіть за 35 років, малопомітне. Чим живуть "дорослі"? А це правда, що старші люди всі хворі, занудні, несучасні, не хочуть сексу і не подобаються собі в дзеркалі?.. Ні, неправда. Давно на часі переглянути ставлення до віку, старіння, старшання, хронічних хвороб. При чому не просто "взяти і перестати хворіти", а збагнути, що з нами відбувається, які є ризики та можливості в кожного віку, та продовжити старшати, та не старіти.


"Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти" в цьому допоможе. В ній йде мова про чинники, що сповільнюють чи прискорюють старіння, про запобігання серцево-судинним хворобам та раку, життя з діабетом та хворобами легень й кишківника, піклування про тіло від очей до кісток, психічний добробут, загальні та специфічні поради з харчування, про менопаузу, ерекцію, секс, й те, як жити довго і щасливо. Тільки без магії й чарівних пігулок.


Дарка Озерна, як завжди легко, науково й доказово, з цитатами Оксани Забужко, Євгенії Кузнецової, Сергія Жадана, Юрія Іздрика, Патріарха Юрія Андруховича, Івана Семесюка та Леся Подерв’янського дає відповіді на неочікувані та провокативні питання:


Чи є підґрунтя в мему про "склянку води на старості" та який зв’язок може бути між зневодненням та маячінням?

Яким зморшкам можна запобігти, а які розгладити, як вам того хочеться? 

Чому бути солодкими пиріжечками після сімдесяти – дуже навіть добре?

Чому варто подарувати батькам кілька секс-іграшок?

Чи рятують кросворди від деменції? 

Чому дуже немолода сусідка вважає вас повією?

Чому від корисних яблук та гарбуза у вас болить живіт?

Чому дарувати пляшку червоного – сексі, а коробку цукерок – ні?

Книжку доповнюють вже традиційні ілюстрації від Ольги Дегтярьової.

Про видавництво «Yakaboo Publishing»

The biggest Ukrainian Internet Bookshop. More than 300 thousand books on own warehouse, the fastest express delivery, reasonable prices. Yakaboo.ua – leading bookstore in Ukraine.