По той бік успіху

  • Видавництво: Bookraine
  • Автор: Максим Залевський
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2022
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 368

Анотація

Вигоряння, виснаження і втрата сенсу життя — незмінні супутники гонитви за успіхом, в якій кожен із нас і перемагав, і програвав. Ця автобіографічна повість — про пошук власного життєвого балансу. Автор ділиться спогадами про радянське дитинство, студентські дев’яності, підприємництво та стартапи нульових. Про прискорення і вигоряння, зневіру у заробітчанстві й пошук себе у соціальних та екологічних освітніх проєктах. Знайомить читача зі сповільненням, дауншифтерством і екопоселеннями. Книжка призначена для тих, хто потребує змін і шукає нові життєві маршрути.

 

Максим Залевський відомий серед екоактивістів як один із натхненників простого життя. Активно пропагує поміж однодумців ідею сталого буття у мікроспільнотах. Змінив офісне підприємницьке життя на побутування дауншифтера. Розпочинав діяльність у сфері маркетингу, продажів, фінансового консультування. Займався просуванням фінтех стартапів, налагоджував багаторівневі продажі. Проте згодом усвідомив всю ілюзорність «життєвої успішності», яка висотує внутрішню енергію, спустошує людину. Запустив проєкт «Зелена школа» — нині знаний освітній простір для розширення екосвідомості, навчання і комунікацій. Захистив своє «Право на просте життя» під час TEDx виступу. Став президентом українського відділення всесвітньої мережі екопоселень Global Ecovillage Network, що займається підтримкою і розвитком сталих спільнот, поселень та екоцентрів в Україні. На шляху дауншифтингу йому вдалося втілити мрію про власний дім і стале домогосподарство.

Власне життя, професійні успіхи та життєві невдачі, роздуми на тему сповільнення й сенсу існування — про все це й чимало інших важливих речей ви прочитаєте в автобіографічній повісті «По той бік успіху».

 

Про видавництво «Bookraine»

Bookraine Publishing House is a young and brave Ukrainian publishing house. We want as many Ukrainian books and authors as possible to become known in Ukraine and worldwide. We publish fiction and non-fiction prose, poetry, art books, illustrative books, and non-standard titles that do not belong to any known genre.