Перспективи розвитку ініціативи ЄС “Східне партнерство” в умовах сучасних геополітичних викликів

  • Рік видання: 2022
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 224

Анотація

Розроблено у рамках проєкту “Жан Моне модуль Еразмус+ “Ініціатива ЄС “Східне партнерство”: можливості для України”, який реалізується в Національному університеті “Львівська політехніка”. Вивчено ґрунтовно та всебічно ініціативу ЄС “Східне партнерство” як важливу складову процесу імплементації східної політики Європейського Союзу з урахуванням сучасних геополітичних викликів та актуальних трендів трансформації міжнародного порядку. Основну увагу акцентовано на розкритті основних етапів, специфіці становлення сучасної східної політики ЄС, функціонуванні ЄПС та СП, результатах співробітництва між ЄС і країнами-адресатами СП (Україною, Молдовою, Грузією, Білоруссю, Вірменією, Азербайджаном) у двосторонньому та багатосторонньому форматах, а також гібридних загрозах, головних обмеженнях і перспективах розвитку Східного партнерства.

Для науковців, представників органів державної влади та громадських організацій, загалом широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться цією тематикою, а також студентів закладів вищої освіти.

Про видавництво «Publishing House of Lviv Polytechnic National University»

We publish different reference literature, fiction and advertisement literature. We provide complete service of publishing operations. Distribution of publishing products in our own chain of bookstores at the Lviv Polytechnic National University.