Фердинанд Касслер. Архітектор галицького модернізму :: Ferdynand Kassler. Architect of Galician modernism

  • Рік видання: 2022
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 236

Анотація

Книга ознайомить читачів з одним з найвідоміших львівських архітекторів першої половини ХХ ст. – Фердинандом Касслером, який своєю новаторською діяльністю прилучився до творення неповторного образу міста. Автори аналізують урбаністичні трансформації Львова періоду Австро-Угорської монархії та Другої Речі Посполитої, міста, яке стрімко розвивалося і було вдячним місцем для творчих пошуків та експериментів. Досліджено життєвий шлях архітектора, етапи становлення його професійної особистості, формування та еволюції естетичних ідеалів та переконань. Особливу увагу звернено на значення Фердинанда Касслера як основоположника модерністичної архітектури на теренах Галичини та його вплив на подальший розвиток Львова. Усебічно охоплено діяльність архітектора у контексті складної та суперечливої епохи розвитку європейської архітектури першої половини ХХ ст.

Монографія буде корисною не лише для архітекторів, а й для всіх, хто цікавиться історією Львова та внеском єврейських архітекторів у формування епохи модернізму в Галичині.

Про видавництво «Publishing House of Lviv Polytechnic National University»

We publish different reference literature, fiction and advertisement literature. We provide complete service of publishing operations. Distribution of publishing products in our own chain of bookstores at the Lviv Polytechnic National University.