Електричні машини постійного струму

  • Рік видання: 2018
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 568

Анотація

У посібнику із використанням основних законів електродинаміки викладено узагальнену теорію електромеханічних перетворювачів енергії та детально розглянуто всі фізичні процеси в електричних машинах постійного струму різних типів і виконань. У зрозумілій формі описано конструкції та принцип дії як традиційних колекторних машин із електромагнітним збудженням, так і вентильних та магнітоелектричних машин постійного струму. Наведено експлуатаційні характеристики машин постійного струму в різних режимах роботи, зокрема в перехідних. Для контролю знань наприкінці кожного розділу подано запитання та задачі.

Посібник призначений для поглибленого вивчення курсу електричних машин і суміжних курсів у вищих навчальних закладах, вирішення практичних завдань та розширення знань інженерно-технічних працівників, які проектують і експлуатують електричні машини постійного струму загальнопромислового та спеціального призначення.

Про видавництво «Publishing House of Lviv Polytechnic National University»

We publish different reference literature, fiction and advertisement literature. We provide complete service of publishing operations. Distribution of publishing products in our own chain of bookstores at the Lviv Polytechnic National University.