Українські диковиська

  • Рік видання: 2020
  • Кількість сторінок: 64

Анотація

У давні-предавні часи на місці майбутньої Одеси жили страуси, а в майбутньому Києві — крокодили. Не вірите? Упродовж тисячоліть змінювався клімат і ландшафт. Різні біологічні види з'являлися, видозмінювалися, переміщувались і вимирали. Ця книжка розповість про десятки доісторичних тварин, які жили на території сучасної України: від крихітних до велетенських, від геть чудернацьких до майже таких самих, що існують на Землі досі.

Серія нон-фікшн для 7+ покликана у нетривіальній формі розказати читачам про різноманітні явища, події та процеси. Кожна з книжок доповнена яскравими та стильними ілюстраціями, таблицями та інфографікою. У книжках цієї серії чимало цікавинок, що знайомлять читача з різними аспектами людського побутування – зародження писемності, подорожування, розвитку освіти. Теми розглянуті в історичному розрізі та адаптовані до відповідного віку. Деякі видання закцентовані на місцевих особливостях (наприклад, про українські скарби). Інші – переважно стосуються загальносвітового досвіду (наприклад, про історію читання). У виданнях цієї серії Україна органічно вписана до світового контексту. Видання Порталу — це цікавий сторітелінг на основі науково вивіреного історичного бекґраунду. Ваші діти зацікавляться історією і культурою України й світу без зазубрювання — у пригодах та захопливих оповідях!

Видання «Порталу» – це розвиток особистості, широкий світогляд і ціннісні орієнтири. Це видання містить набір інструментів для всебічного розвитку та освітньої взаємодії з дітьми:

- Друковану книжку.

- Ігрову картку.

- Допомогу з психології та історії за QR-кодом.

- Розвиток мислення та спілкування.

Таке поєднання допомагає зацікавити юних читачів, надає інструменти для кращого розуміння історичного контексту та обговорення важливих тем з дітьми.

Про видавництво «PORTAL»

Portal Publishing and Education creates books on history and culture while paying special attention to a unifying narrative, different values, and psychological aspects. We discuss global things through local, local through global, focus on the context and the interrelationships. The history of Ukraine is part of world history, but at the same time, the history of Ukraine contains within itself the history of the world.