Рейган. Роки в Голлівуді

  • Видавництво: Anetta Antonenko Publishing House
  • Автор: Марк ЕЛІОТ
  • Мова видання: Українська мова
  • Перекладач: Наталія КЛИМЧУК
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 368

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр». 

Рональд Рейган був одним із наймогутніших і найпопулярніших американських президентів. Щоб зрозуміти повною мірою пізнішого, політичного, Рейгана, чий харизматичний стиль і стриманість у здійсненні владних повноважень забезпечили йому повагу практично всіх представників найрізноманітніших політичних переконань на міжнародному рівні, необхідно познайомитися з більш раннім Рональдом Рейганом, голлівудським актором, який невтомно боровся за визнання, успіх і, врешті, за популярність. Утім, майже всі біографи Рейгана не заглиблювалися в роки, коли він був кінозіркою, активістом профспілкового руху і галантним ловеласом. Цю лакуну взявся заповнити відомий кінокритик та історик Марк Еліот. Спираючись на оригінальні дослідження, неопубліковані інтерв’ю, документи й матеріали, він намалював найправдивіший і найдокладніший портрет цієї людини. Еліот простежує початок і розвиток акторського шляху Рейгана, описує його холостяцькі дні, два його шлюби, згадує суперечливі вісім років перебування на посаді президента Гільдії акторів кіно, по-новому розкриває роботу Рейгана в кіно та на телебаченні пліч-о-пліч із видатними постатями Голлівуду того часу.

Рональду Рейгану вдалося не тільки вціліти за час своїх років у Голлівуді – у кінці цього періоду він зміг здійснити приголомшливу метаморфозу від провідного кіноактора – до державного діяча, від виконавця другорядних ролей у знімальних павільйонах – до людини, чия найбільша роль була зіграна на найвеличнішій сцені світу. Голлівуд допоміг створити публічний образ людини, яка згодом стане на чолі вільного світу, тож саме в Голлівуді варто шукати ключ до розуміння Рейгана: ким він був до того, ким врешті став.

На тлі розкішної, а подеколи й доволі жорстокої історії знаменитої Золотої доби Голлівуду біографія, яка вийшла з-під пера Еліота, розкриває походження людини-легенди Рональда Рейгана.

Марк ЕЛІОТ [Mark Eliot]

 За версією «Нью-Йорк Таймс», Марк Еліот – один із найбільш продаваних авторів, з-під пера якого вийшли десятки книжок про популярну культуру, серед них біографії Кері Ґранта і Джиммі Стюарта, відзначена нагородами книжка «Волт Дісней: чорний принц Голлівуду», «На 42-й Стріт», «Заберіть це від мене» (з Еріном Броковічем), «Дорогою грому: становлення Брюса Спрінгстіна», «На межі: нерозказана історія «Іглс», а також «Смерть бунтівника». Усі вони отримали надзвичайно високу оцінку як читачів, так і критиків. Він багато пише для періодичних видань, у тому числі для «Пентахаус», «Л.А. Віклі» та «Каліфорнія Мегезін». Автор ділить час між Нью-Йорком, Вудстоком, штат Нью-Йорк, і Лос-Анджелесом, штат Каліфорнія.

Сайт автора: www.MarcEliot.net.


Про видавництво «Anetta Antonenko Publishing House»

Established by Anetta Antonenko. Earlier — co-owner and director of Calvaria Publishing House. We publishing: contemporary Ukrainian literature, modern world literature, work of contemporary philosophers, sociologists and political scientists around the world.