Спокій. Гра. Розвиток

  • Видавництво: Smaki
  • Автор: Дебора Макнамара
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Маргарита Вінклер
  • Перекладач: Галина Луценко
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: інтегральна
  • Кількість сторінок: 272

Анотація

Ґрунтуючись на роботі одного з найвидатніших у світі експертів з розвитку дітей, «Спокій. Гра. Розвиток» пропонує дорожню мапу для розуміння маленьких дітей, і це те, чого бажає кожен тоддлер та дошкільня, щоб ми розуміли про них.

Ті, що збивають з пантелику та люблять, здатні перейти від радості до розчарування за лічені секунди, маленькі діти – одні з найбільш незрозумілих людей на планеті. Батьки та вихователі воюють із цими маленькими істотами, які відомі своєю непередбачуваною поведінкою, від істерик, опору та агресії до тривоги при розлуці, протестів перед сном та непослуху. Ключ до розуміння дітей полягає в усвідомленні того, що їхня складна поведінка – не вада особистості, не розлад чи недолік.

Книга «Спокій. Гра. Розвиток» показує, наскільки критичним для дорослих є створення відповідних умов для виховання маленьких дітей протягом унікального періоду їхнього життя. Це історія того, як розвиваються маленькі діти, від їхньої гострої потреби у прив’язаності та життєво важливої ​​гри до дисципліни, яка захищає зростання. Захоплююче написана, зі співчуттям до дітей та збагачена історіями від дітей та їхніх батьків, «Спокій. Гра. Розвиток» назавжди змінить ваше уявлення про дошкільнят у вашому житті.

Про видавництво «Smaki»

Smaki Publishing specializes in literature for parents. The books cover topics of pregnancy, childbirth, fatherhood and self-development. Smaki Publishing was established by a married couple Valentina and Denis Smakovsky. Their goal was to share information about natural childbirth among future parents and perinatal specialists, to provide a pregnant woman with all the necessary conditions for easy childbirth, to acquaint her with the physiology of the process and make her more confident.