The Dance of Porcupines

  • Видавництво: Phoenix
  • Автор: Tea Sanina
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 212

Анотація

Довга і заплутана історія життя подружньої пари з Маріуполя, яка вимушена заново проживати забуте кохання, банкрутство, війну, зраду, сором, провину, зневіру та ненависть один до одного, щоби не втратити доньку-немовля. На регулярних зустрічах медіаторка Варвара разом із колегою Дмитром намагаються допомогти їм побачити прожите життя по-інакшому, виростити здатність співчувати і переосмислити сенс їхніх стосунків, навчити бачити в житті не лише чорне й біле, прийняти відповідальність за своє життя та життя доньки. Чи будуть вони відроджувати свою любов, чи втратять інтерес один до одного? 


На початку роману вони відчувають один до одного огиду, однак відвідувати зустрічі їх мотивує страх втратити 8 місячну доньку Агату, яку можуть вилучити із сім’ї і передати під опіку іншій парі, бо Марка підозрюють в домашньому насильстві, а Марію в схильності до самогубства. Процес порозуміння ускладнює те, що Марк, хоча і любить Агату, не впевнений що вона його донька. Спілкування на медіаційних зустрічах Марк і Марія починають із взаємних звинувачень і слів ненависті, та кожна наступна зустріч відкриває для них глибину болю один одного і змушує їх ще більш розкриватись, розповідати те, чим до сьогодні не ділились ні з ким.


На диво чим більш вразливим стає кожен із них, тим більше розуміння і співчуття викликає у іншого. З’являється надія на порозуміння і припинення постійного болю. Медіаторам вдається повернути їм почуття гідності, бажання жити і шукати порозуміння. Варвара і Дмитро для Марка і Марії спочатку виступають каталізаторами болю і розпачу, та згодом стають об’єктами обожнювання і вдячності. Однак, як бачать лише читачі, за фасадом впевненості і нейтральності медіаторів також приховано багато болю, зневіри, розпачу та навіть люті. Це історія про те, що протягом життя кожен із нас мимохіть ранить близьких людей і раниться сам. Але також про те, що поки ми живі - ми можемо знайти шлях до порозуміння із собою, із близькими, із світом.


Про видавництво «Phoenix»

Phoenix Publishing House is a leading dealer in the field of designer products, gift sets and decorative and business printing. We cooperate with world brands, develop and implement unique and professional design, producing the best designer products. We have the skills of systems thinking and many years of experience in implementing complex projects in the field of printing. Phoenix Publishing House is the flagship of sales of designer products in the field of printing.