Навчальний посібник адресований студентам освітнього рівня маґістра спеціальності 022 «Дизайн», спеціалізації «Графічний дизайн». Він є методичним супроводом навчальної дисципліни «Методика підготовки маґістерської роботи», яка викладається у другому семестрі програми маґістерського навчання, а також самостійної роботи над маґістерським дослідженням і впровадженням його результатів. Видання містить обов’язкові вимоги до виконання і захисту маґістерської роботи, рекомендації щодо кожного її етапу. Додатки містять зразки оформлення, переліки для перевірки та часовий графік.
Навіщо йти в маґістратуру? Що це мені дасть? Такі запитання чуємо доволі часто від студентів-бакалаврів. Як знайти тему маґістерської роботи? Як написати дослідження? Із цими проблемами щороку стикаються студенти-маґістри. Як встигнути підготувати маґістра за три семестри? Як працювати з дизайнерами та ілюстраторами, які ніколи (або майже ніколи) не робили наукових досліджень, чи зі студентами, які раніше не вчилися дизайну? Подібні виклики стоять перед викладачами маґістерських програм. Цей посібник може стати практичним порадником і відповісти на запитання, які зазвичай студенти ставлять собі, а також викладачам, дипломним керівникам і завідувачам кафедр. Крім вимог, тут зібрані рекомендації та підказки щодо всіх етапів маґістерської роботи. 100 заголовків структурують виклад матеріалу таким чином, що читати посібник можна з будь-якої сторінки.
Василь Косів — доктор мистецтвознавства, ректор Львівської національної академії мистецтв, понад 20 років викладає на кафедрі графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв, гостьовий професор і лектор багатьох університетів в Україні, США та країнах Європи. Його монографія “Українська ідентичність у графічному дизайні 1945–1989 років” отримала ґран-прі Форуму видавців у Львові, а також ґран-прі Всеукраїнського конкурсу “Книжка року”.
We specialize in literature of the humanities (philosophy, history, social studies), economics, fine literature.