Фактор Фреда

  • Видавництво: Smaki
  • Автор: Марк Сенборн
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Олексій Пильов
  • Перекладач: Олександр Саган
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: інтегральна
  • Кількість сторінок: 96

Анотація

Мотиваційний спікер Марк Сенборн розповідає реальну історію листоноші Фреда, який у захваті від своєї роботи і щиро піклується про людей, яких обслуговує. Через це він постійно виходить за межі своїх обов’язків (а іноді й наглядає за будинками людей), ставлячись до кожного, кого зустрічає на своєму шляху, як до друга. Там, де інші можуть розглядати доставку пошти як монотонну важку роботу, Фред вбачає можливість змінити життя тих, кого він обслуговує. 

Ми всі у своєму житті зустрічали таких людей, як Фред. У «Факторі Фреда» Марк Сенборн висвітлює прості кроки, які кожен із нас може зробити, щоби перетворити своє власне життя зі звичайного у надзвичайне. Через історії про Фреда і таких, як він, Сенборн розкриває чотири основні принципи, які допоможуть нам додати нової енергії та креативності у наше життя та роботу: як щодня по-справжньому щось змінювати, як стати успішнішими, будуючи міцні стосунки, як створювати справжню цінність для інших, не витрачаючи ні копійки, і як переосмислювати себе. 

Дотримуючись цих принципів, а також навчаючись і навчаючи інших «Фредів», ви теж можете досягти успіху у своїй кар’єрі та зробити своє життя надзвичайним. Як говорить Марк Сенборн, кожен із нас може бути Фредом. «Фактор Фреда» показує вам, як це робити. 

Про видавництво «Smaki»

Smaki Publishing specializes in literature for parents. The books cover topics of pregnancy, childbirth, fatherhood and self-development. Smaki Publishing was established by a married couple Valentina and Denis Smakovsky. Their goal was to share information about natural childbirth among future parents and perinatal specialists, to provide a pregnant woman with all the necessary conditions for easy childbirth, to acquaint her with the physiology of the process and make her more confident.