Коні бігали по колу, або Історія про туди й назад

  • Видавництво: Phoenix
  • Автор: Shtefko Shnapps Штефко Шнаппс
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 624

Анотація

Це історія про важкість вибору. Про те, як ми боємось вийти з нашої «зони комфорту», і це призводить до того, що ми постійно приречені починати все спочатку. І так відбувається майже в кожній сфері нашого життя: від ви- вчення іноземної мови до політичних рішень.

Алла Пилипівна – не зовсім звичайна чиновниця – заступниця міністра, яка опиняється у вирі подій чергової зміни влади в Україні. Здається, нова влада тепер не на-лаштована жартувати. Вибору нема – треба тікати. Вона потрапляє у безліч небезпечних, проте комічних пригод, часто балансує над самісінькою прірвою, але чи зробить вона свій правильний вибір?

Головна героїня – це ми. Та й усі інші герої – це ми. Чи, може, ви ідеальні? Ну тоді треба придивитись до відобра- ження в дзеркалі, яким і є кожна добра книжка. Скоріш за все, вона не перетворить вас на досконалу людину, та точно змусить усміхнутись

Про видавництво «Phoenix»

Phoenix Publishing House is a leading dealer in the field of designer products, gift sets and decorative and business printing. We cooperate with world brands, develop and implement unique and professional design, producing the best designer products. We have the skills of systems thinking and many years of experience in implementing complex projects in the field of printing. Phoenix Publishing House is the flagship of sales of designer products in the field of printing.