Я дорослішаю. Статеве виховання. Посібник для батьків

  • Видавництво: KANGURU
  • Автор: Наталія Никоненко, Венера Шевченко
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 40

Анотація

Навчально-методичний комплект розроблявся з метою допомогти всім учасникам освітнього процесу. Для дітей із порушенням інтелектуального розвитку- це розвиток усвідовлення приналежності до певної статі та формування готовності до виконання непростих питань.

Працюючи всі разом, ми можемо допомогти дитині дізнатись якомога більше про суспільство, у якому вона зростає, його правила і традиції, про себе, своє здоров'я, особливості взаємодії у суспільстві, говорячи на теми: "Знайомство", "Сім'я", "Зачіски дівчинки і хлопчика", "Одяг дівчинки і хлопчика", "Тіло людини", "Внутрішні органи", "Правила поведінки", "Правила захисту", "Правила відвідування туалету" та інші. Збереження здоров'я та формування навичок здорового способу життя є одним з головних пріорітетів курсу, який досягається інформуванням про частини тіла, їхні правильні назви, відмінності у розвитку хлопчиків та дівчаток, про правила гігієни та піклування про власне тіло.

Про видавництво «KANGURU»

PG KANGURU is a publishing group within the Ranok Publishing House, which specializes in creating inclusive and developmental literature, adaptive games, and kits for preschool and primary school children. We strive to provide quality materials for the development and education of every child. Our goal is not only to help each child reach his or her potential but also to form a positive perception of personal diversity in everyone's mind. From inclusive literature to an inclusive society