Як зруйнувати Америку за три прості кроки

  • Видавництво: Nash Format
  • Автор: Бен Шапіро
  • Мова видання: Українська мова
  • Перекладач: Геннадій Шпак
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 280

Анотація

США переживають чи не найбільшу поляризацію в суспільстві за останні часи. Протести Black Lives Matter та Antifa у 2020 році ознаменувалися руйнуванням пам’ятників Джорджу Вашингтону, Томасу Джефферсону та Христофору Колумбу. Під загрозою опинились не лише витвори з каменю, а й суспільні інститути і культурні коди, закладені в основу Американської держави батьками-засновниками.


Християнська мораль, інститут шлюбу, дух підприємництва та приватна власність, право на свободу слова і носіння зброї — усе це піддається тотальній критиці з боку лівих, обмежується чи витісняється з правового поля.


У своїй книзі Бен Шапіро доводить, що впродовж історії США саме ці інститути були опорою американського суспільства та запорукою розвитку держави. А також покроково показує, ким і коли цей світоглядний фундамент почав цілеспрямовано руйнуватись, та що загрожує Америці від такого марксистського «знищення дощенту».


Бен Шапіро — американський консервативний політичний аналітик, журналіст і адвокат. Написав сім книжок, перша з яких — «Промиті мізки: Як університети індоктринують американську молодь». Пише колонки для Creators Syndicate, Newsweek та Ami Magazine, є головним редактором Daily Wire, веде «Шоу Бена Шапіро».

Про видавництво «Nash Format»

Nash Format Publishing, founded in 2006, is a leader of business and worldview literature. Nash Format publishes high-quality nonfiction in Ukrainian and in 2020 founded the Children's Editorial Office to create books for Ukrainian children with which they will grow up smart and talented. The goal is to form a new Ukrainian elite and change the scale of readers' thinking. Among the published books: works of Nobel and Pulitzer Prize winners, bestsellers of The New York Times and The Economist.