Як стати “ІМЕНЕМ» трактат про те, як «ПРИДБАТИ КВИТОК У ВІЧНІСТЬ»

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 236

Анотація

Сьогодні на ринку, з одного боку, є багато літератури на тему особистісного розвитку, створеної для експертного середовища, яка складна для розуміння непідготовленій аудиторії. З іншого, написано велику кількість «популярних» низькоякісних книг, які не витримують жодної критики. Ми спробували створити книгу, яка одночасно є простою для розуміння та заснована на випробуваних часом теоріях та досвіді.

Монографія є УНІКАЛЬНОЮ ЗА ЗМІСТОМ, адже автори спробували у тезисній формі дати алгоритм розвитку для кожного, хто хоче досягнути у житті чогось великого, певної «вершини» та стати «ІМЕНЕМ» в історії України та світу.

Монографія є УНІКАЛЬНОЮ ЗА ФОРМОЮ, адже тут включені мистецькі роботи 150-ти авторів, а також їхні думки щодо тем, які вони візуалізували. Синергія тексту та візуальних образів при опрацюванні книги забезпечать розвиток галузевого, психологічного та естетичного інтелектів, а також додаткове психоемоційне збудження, яке стимулюватиме навіювання свіжих думок та появу інсайтів.

Монографія є УНІКАЛЬНОЮ ЩЕ ТОМУ, що про «ІМЕНА» української історії розповідають люди, багато хто із яких вже сьогодні є «ІМЕНАМИ», а багато хто обов’язково ними стане.

Ця книга для тих, хто хоче зробити щось вагоме у цьому житті, для тих, хто допомагає іншим на даному шляху, для тих, хто любить історію України та дбає про ідентичність українців.

Про видавництво «The Korsaks’ Museum»

The Korsaks’ Museum was created for the purpose to develop the spirituality of the nation, promotion of the Ukrainian art in the world by presenting the bright artistic achievements of artistic culture of the 20th century, acquaintance of visitors with the contemporary art through author’s projects, installations, and performances. The total area of the first phase of the museum complex is about 5,000 square meters and contains a number of exhibition halls.