Використання гештальт-підходу в роботі з організаціями. Gestalt Approaches with Organisations.

  • Видавництво: Rostyslav Burlaka Publishing
  • Автор: Маргеріта Спаньоло Лобб, Франц Мелмейстер
  • Мова видання: Російська мова
  • Перекладач: Ірина Прендецька, Тетяна Водяницька
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 406

Анотація

Організації виконують операційну функцію в будь-якій державі. Вони також є місцем, де люди усвідомлюють свою унікальність і формують відповідальне ставлення до світу. По суті, вони служать кордоном контакту між людьми і суспільством.

Ця книга являє собою зведення практичного досвіду і теоретичних міркувань групи кваліфікованих тренерів, коучів і консультантів, які протягом багатьох років використовують гештальт-підхід в своїй роботі з організаціями. Кожен розділ книги супроводжується коментарем експерта в організаційній та/або гештальт-сфері.

Така структура забезпечує як діалектичну систему координат гештальт-терапевтичної роботи в організаціях, так і практичні інструменти роботи в різних ситуаціях.

Гештальт-концепти істотно сприяють підтримці та турботі про організаційну роботу. Книга адресована всім організаційним практикам, коучам, консультантам і психотерапевтам, які прагнуть удосконалювати свої навички і допомагати людям жити краще і якісно виконувати свої обов'язки в організаціях, частиною яких вони є.

Мета цієї книги - підтримати в кожному з нас почуття активної прихильності суспільству і зробити можливим творчий внесок в нього.


Про видавництво «Rostyslav Burlaka Publishing»

The publishing house was established in 2016 by Rostyslav Burlaka - a psychotherapist and founder of the Ukrainian Internet Bookstore of psychological literature ufreida.com.ua. Our books are useful for professional psychologists, psychotherapists and coaches, as well as for anyone interested in psychoanalysis, psychology, philosophy and self-development.