Ректор Гаврилюк: рух у часи "застою". Спогади і думки львівських політехніків

  • Рік видання: 2011
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 324

Анотація

Книга спогадів про одного зі знакових ректорів Львівської політехніки Михайла Гаврилюка – спроба відтворити його довголітню насичену і багату науково-освітню та творчу спадщину. Це водночас і намагання пригадати час, у якому він жив, і ті добрі справи, котрі творив задля людей, в ім’я розквіту й розбудови рідної альма-матер.

Автори спогадів – а це його соратники і найближчі друзі та учні – склали барвисту й багатогранну мозаїку непересічного життя цього талановитого вченого, вдумливого і тактовного педагога, оригінального митця, котрий упродовж майже 20 років стояв на чолі одного з найкращих і найбільших вищих навчальних закладів України – Львівського політехнічного інституту. У книзі містяться і публіцистичні виступи у пресі самого Михайла Олександровича, що стали своєрідним заповітом для прийдешніх поколінь львівських політехніків. Збагачують сприйняття образу героя книги численні репродукції його чудових живописних робіт, котрі для багатьох стануть справжнім відкриттям.

Окремим розділом висвітлено історію родини ректора, що походить з Волині, зокрема, трагічну долю його батька – відомого українського поета Олександра Гаврилюка.

Про видавництво «Publishing House of Lviv Polytechnic National University»

We publish different reference literature, fiction and advertisement literature. We provide complete service of publishing operations. Distribution of publishing products in our own chain of bookstores at the Lviv Polytechnic National University.