Корень всего зла? Терроризм, религия и политика

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 194

Анотація

Вкрай поширеною є думка про взаємозв'язок між релігійним екстремізмом і тероризмом. Поряд з цим, статистичний аналіз, зроблений багатьма дослідниками, заперечує цей зв'язок. Але при більш глибокому аналізі обидва ці підходи є надмірним спрощенням. Щоб з достатньою часткою ймовірності відповісти на питання про наявність значимої причинного зв'язку між світовими релігіями і тероризмом, необхідний більш пильний і критичний погляд на ідеології і практики як представників світових релігій, так і терористів. Важливо сфокусуватися саме на причинно-наслідкового зв'язку межу ними, оскільки, за її відсутності, прагнення викорінити релігії ніяк не вплине на проблему тероризму в сучасному світі.


Книга буде цікава широкому колу читачів, написана простою, зрозумілою мовою, проливаючи світло на здавалося б відомі всім факти і змушуючи переосмислити те, що ми звикли приймати на віру без критичного аналізу.

Про видавництво «Гуманітарний центр»

Видавництво “Гуманітарний Центр” спеціалізується на виданні академічної літератури з психології, соціології, політиці, філософії, культурі, лінгвістиці, менеджменту, історії, театру, консультування, медіа комунікації, економіці, природничих наук.