На щастя, молоко

 • Видавництво: КМ-БУКС
 • Автор: Ніл Ґейман
 • Мова видання: Українська мова
 • Іллюстратор: Кріс Рідделл
 • Перекладач: Бурштина Терещенко
 • Рік видання: 2018
 • Обкладинка: тверда
 • Кількість сторінок: 160

Анотація

Дитячий гумористичний науково-фантастичний роман від автора світових бестселерів Ніла Ґеймана, яка сповнена дивацтва й любові, повість, яка розповідає неймовірну історію тата, який вийшов по молоко і зустрів на своєму шляху захопливі пригоди!

Ця чудернацька історія трапилася за абсолютно банальних обставин. У будинку закінчилося молоко. Мама у відрядженні, тато - за головного. Саме він змушений плентатися до магазину. Але дорогою його викрадають ... справжнісінькі інопланетяни, після чого розпочинаються його численні пригоди з мандрівками у часі, під час яких він зустрів піратів, динозаврів, поні, вампірів і навіть стародавню цивілізацію!

«Це найдурнуватіша, найдивніша та найсмішніша книга, яку мені довелось написати і я достобіса цим пишаюся. Книга називається "На щастя, молоко" та розповідає про батька, який йде по молоко для своїх дітей, але, як він сам стверджує, по дорозі його викрадають прибульці, потім знову викрадають пірати, після чого його рятує стегозавр на повітряній кулі, а зустріч з богом-вулканом ледь не закінчується для нього фатальним наслідком. Книга містить велику кількість подорожей у часі. Також там можна зустріти поні, вампірів, динозаврову міжзоряну поліцію, а закінчується все хепі-ендом. І, на щастя для всіх, молоко. Чи може пляшка молока врятувати всесвіт? Якщо дві одні й ті самі пляшки молока з різних місць доторкнуться, чи означатиме це кінець всесвіту, чи просто двоє гномів з іншої планети затанцюють нижче по вулиці, взувши черевики на дерев'яній підошві та одягнувши капелюхи з квітами?» - Ніл Ґейман про книгу «На щастя, молоко».


Ніл Ґейман - автор #1 за версією The New York Times, англійський письменник-фантаст, автор численних романів, графічних новел, коміксів та кіносценаріїв. Його найвідомішими роботами є серія коміксів "Пісочний чоловік", романи "Зоряний пил", "Американські боги", "Кораліна" та "Книга кладовища". Ніл Ґейман є першим письменником, якому вдалося завоювати медалі Ньюбері та Карнегі за один і той самий роман - "Книга кладовища". 2013 року Ґейман отримав Британську національну літературну премію за роман "Океан у кінці вулиці".

 • Від лауреата численних літературних нагород, таких як Премія Г'юґо, Премія Неб'юла, Премія Локус, Премія Ґеффен та Премія Брема Стокера, медалей Ньюбері та Карнегі, Всесвітня премія фентезі за найкращий твір короткої форми!
 • 2015 року з'явилася інформація, що кіностудія "Fox" збирається екранізувати книгу. Сценаристом кіноадаптації стане Брет Маккензі, продюсером - Джонні Депп. Станом на сьогодні кінострічка перебуває у процесі розробки.
 • Книга щедро ілюстрована малюнками Кріса Рідделла, визнаного художника-оформлювача дитячих книжок та карикатуриста, який здобув низку нагород - зокрема три медалі Кейт Ґріневей за найкращі ілюстрації до дитячої книжки.
 • Ілюстрації до книги від відомого британського ілюстратора, автора низки дитячих фентезійних книг Кріса Рідделла!

Переклад з англійської Бурштини Терещенко.

Про видавництво «КМ-БУКС»

«Видавнича група КМ-Букс» — універсальне видавництво, яке щомісяця друкує десятки найменувань книг, 90% з яких виходять українською мовою. У видавничому портфоліо книги художньої, науково-популярної та дитячої літератури як всесвітньо відомих письменників, так і книги сучасних українських авторів.