Обдурені випадковістю. Незрима роль шансу в житті та бізнесі

  • Видавництво: Наш Формат
  • Автор: Насір Талеб
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2020
  • Кількість сторінок: 320

Анотація

Щасливий дурень чи кваліфікований інвестор, удача чи вміння, збіг чи закономірність? Чи справді у світі значно більше випадковостей, ніж ми думаємо? Автор цієї книжки розглядає замасковане везіння, що часто вважають чимось передбачуваним. Адже в усі часи були щасливці, які постійно «опинялися в потрібному місці в потрібний

час»: сусід, що виграв у лотерею, свояк, чий бізнес вистрелив, або друг, якому банк надав вигідні умови. Філософ і трейдер Насім Талеб звертається до історій найрізноманітніших постатей: від героя давньогрецького міфу Одіссея до знаменитого нині фінансиста Джорджа Сороса.


В еру фейків та інформаційного шуму Талеб учить правильно сумніватися й аналізувати ситуацію, що вирізняє експерта від шарлатана, мислячу людину від неосвіченої.


«Обдурені випадковістю» входить до серії «Невизначеність» (Incerto), яка об’єднує такі книжки, як «Чорний лебідь», «Антикрихкість» і «Прокрустове ложе».

Про видавництво «Наш Формат»

Видавництво «Наш Формат», засноване в 2006 році, – лідер на ринку ділової та світоглядної літератури. «Наш Формат» видає якісний нонфікшн українською, а також у 2020 заснував Дитячу редакцію, щоб творити для українських дітей книжки, з якими вони виростуть розумними і талановитими. Мета - формувати нову українську еліту та змінювати масштаб мислення читачів. Серед виданих книг: твори лауреатів Нобелівської та Пулітцерівської премій, бестселери New York Times та The Economist.