Обдурені випадковістю. Незрима роль шансу в житті та бізнесі

  • Видавництво: Наш Формат
  • Автор: Насір Талеб
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2020
  • Кількість сторінок: 320

Анотація

Щасливий дурень чи кваліфікований інвестор, удача чи вміння, збіг чи закономірність? Чи справді у світі значно більше випадковостей, ніж ми думаємо? Автор цієї книжки розглядає замасковане везіння, що часто вважають чимось передбачуваним. Адже в усі часи були щасливці, які постійно «опинялися в потрібному місці в потрібний

час»: сусід, що виграв у лотерею, свояк, чий бізнес вистрелив, або друг, якому банк надав вигідні умови. Філософ і трейдер Насім Талеб звертається до історій найрізноманітніших постатей: від героя давньогрецького міфу Одіссея до знаменитого нині фінансиста Джорджа Сороса.


В еру фейків та інформаційного шуму Талеб учить правильно сумніватися й аналізувати ситуацію, що вирізняє експерта від шарлатана, мислячу людину від неосвіченої.


«Обдурені випадковістю» входить до серії «Невизначеність» (Incerto), яка об’єднує такі книжки, як «Чорний лебідь», «Антикрихкість» і «Прокрустове ложе».

Про видавництво «Наш Формат»

«Наш формат» спеціалізується на виданні нон-фікшн літератури: від бізнесу та економіки до психології, мотиваційної літератури, біографій та мемуарів. Видавництво представило читачам понад 200 перекладів українською мовою, серед яких книжки лауреатів Нобелівської премії, бестселери New York Times та Economist. Наші топ-автори — Деніел Канеман, Річард Талер, Насім Талеб, Ніл Ферґюсон, Джим Коллінз, Бен Горовіц та багато інших.