Невдячна свиня, або Мене немає вдома

  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: тверда

Анотація

Скільки алюмінієвих виделок потрібно провезти крізь кордон, щоб збагатитися? Кого вбив Томас Едісон? Як лаються англійські расисти? Де собакам подають еспресо? Які анекдоти розповідають в секс-шопах? Чому падіння Берлінської стіни почалося не в Берліні? Як використати труп для своїх п'ятнадцяти хвилин слави? Куди потрапляють після смерті убиті непосидьки? Як розважаються працівники свиноферми? Чим відлякувати хуліганів у німецькому лісі? Як вплинув миш'як на будівництво залізниць? У чім особливість намібійського гумору? Як підвищити градус неймовірності існування?

Чому професорам не рекомендують красти праски? Які татуювання прикрашають людину, яка не їсть овочі? Про що думає тумбочка? Що дешевше — люди або манекени? Яка найпрекрасніша планета нашої планети? Що говорив Джордано Бруно про фотоапарати? Скільки коштує знижений у ціні голландський олів'є? Що роблять ковбої, сидячи на джойнті? Чиїми очима дивляться какавельки на Ейфелеву вежу? Чим займається невдячна свиня в ресторані? Чому невигідно продавати порнофільм за ціною порнофільму?

Хто врятує людство, коли китайці припинять виготовляти парасольки? Чому не варто купувати печиво, не володіючи навичками парламентера? Як звучить найгеніальніший вислів празьких таксистів? Чим небезпечні диригенти з абсолютним слухом? Навіщо в поїзді анальний вібратор? Чому з печери відразу треба йти до ресторану? Як кинути пити за допомогою генеральської фуражки? І чому в туалеті легше любити Європу?

Якщо ви хочете дізнатися відповіді на ці запитання, якщо ви любите подорожувати й спізнюватися на потяги, якщо ви зустрічали або не зустрічали неприємних персонажів і п'яних пупсиків, якщо у вас є друзі за кордоном, дорожнє почуття гумору й плавки, якщо ви бували в Німеччині, Голландії та Празі, а тим більше, якщо там не були, — ця книга для вас.

Bandy Sholtes написав чотири книги, і вони всі різні. Напівтрикотажний роман «T-Shirtологія: Загальна теорія футболки», напівдорожній роман «Фріки Європи, або Експедиція за вином», напівфестівальний «Острів Sziget, або Труселі Iggy Попа». А зараз ось четвертий, напівнімецький.

Про видавництво «Люта справа»

«Люта справа» народилася в часи бунту, барикад, розпачу і надії. Мабуть отримала вихід давно стримувана енергія і лють. Свою місію вбачаємо у популяризації культурних феноменів — літератури, малярства, дизайну, музики, — що є актуальними і співзвучними сьогоденню. Думаємо робити це віддано і «з вогником».